Küsimus:
Kuidas lisada punast kaubarongi valgust?
tooshel
2011-12-15 04:05:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovin lisada punase valguse punase kaubarongi ette (ja ilmselt ka tagumisse), kuid valguse kuju paneb mind mõtlema, mida tellist peaks kasutage valguse hoidmiseks. Ma pole kunagi näinud, et neid tulesid oleks kusagil kasutatud. Ma arvan, et mul on vaja midagi Techniku ​​komplektist.

Ilmselt oleks kasulik, kui lisate linki kirjeldatavale Punasele kaubarongile. Vähemalt määratud arv.
@LarsTech Valmis. Kuigi ma arvan, et rong ise ei ole oluline. . . Huvitav, milline tellis võiks valgust hoida, olenemata rakendusest!
Kaks vastused:
Joubarc
2011-12-15 12:06:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Need valgustid sobivad tavalisse Technicu auku ja on seega sama läbimõõduga kui naast.

Ma soovitaksin need paigaldada nn " Erling" tellisesse ; lõppude lõpuks on selle üks tavalisi (aka "igavaid") nimesid "Telliskivi, 1 x 1 koos pealampiga ":

Brick, 1 x 1 with headlight.

Ainus probleem, mis teil on, on see, et valgus ulatub tagaküljele üsna palju, kuid selle saate hõlpsasti lahendada, kasutades näiteks mingisugust paneeli:

Panel 1 x 2 x 1

Kas Erlingul on erinevaid versioone? Neil, kellel mul pole, pole selga lahti.
@tooshel Pole tegelikult, tellis "Erling" on ülaltoodud tellise hüüdnimi. Siiski on uuem 1x1 tellis ühe naastuga, kus naast pole süvistatud ja millel oli kinnine selg. Seda kasutas Pierre Normandin selle rongi tulede jaoks, nii et peate need asendama. Kui teil on selliseid, võite kasutada ka 1x1 Technicu telliseid.
Selgub, et Red Cargo rongil on hall tükk, mis oli vaid 1 ühikutega telliskivi, mille ühel küljel oli täiendav naast, nii et see erines Erlingust. Nelja musta Erlinguga ja rongi keskme rookimine minu valgustatud kaubarongi juhtmete ühendamiseks on täielik! Esi- ja tagavalgustus ning seda saab juhtida puldi teiselt valikukettalt. Aitäh.
Walter Lee
2012-01-01 04:21:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutasin halli 4-augulist 4 auguga Technic tellist, kuna mul ei olnud kahte halli 1 naastuga 1 auguga Technic tellist. Valgusdioodid on umbes 1,33 ühikut kõrged, nii et pidin LED-ide laiuse jaoks musta platvormi kõrgust tõstma. Kui lisasin rongimootori juhikabiini tuled - pidin siseruumides rohkem ruumi looma, nii et rongimootor muutus veidi vähem vastupidavaks. Allpool näete fotosid ja videot minu lahendusest.

http://www.mocpages.com/moc.php/302348

Kenasti tehtud! Ma tegin umbes sama rongiga, kuid ma ei tõstnud kõrgust. Lisajuhtmete mahutamiseks pidin rongi keskosa sisikonnast välja võtma ja minifigi kabiini ala eemaldama. Panen ka tuled ette ja taha. Märkasin, et olete kindlasti ka konveierilindi kõrgust tõstnud, kuna see peab rongi kõrgusest maha jäämiseks üles ja alla kallutama.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...