Küsimus:
Kuidas luua auto jaoks lihtne juhtimismehhanism?
daviesgeek
2011-11-27 06:29:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lihtsalt uudishimulik. Kuidas luua auto jaoks lihtne juhtimismehhanism? Kas mootoriga või mootorita lahendused sobivad; lihtsalt mitte liiga keeruline.

Seotud: http://bricks.stackexchange.com/q/537/132
Kui suur teie auto saab olema?
@Ambo100 Esimene küsimus on mõnevõrra asjakohane, kuid ma ei küsi motoriseeritud lahendust. Teie teisele küsimusele vastamiseks ma ei tea. See on pigem üldine küsimus.
Minu lahendus ei pea olema mootoriga, saate ratta nurga käsitsi reguleerimiseks kasutada käiku või rihmaratast.
Olen segaduses: OP märgib kommentaarides sõnaselgelt, et ta ei otsi mootoriga lahendust, kuid heakskiidetud redigeerimine sisaldab motoriseerimist kui nõuet?
Vabandust, võtsin PCantini kommentaari allpool ülaltoodud OP-i kommentaari üle.
Vabandust. Ma pole selle küsimusega sammu pidanud. Muudan oma küsimust nii mootoriga kui ka mootorita lahenduste lisamiseks ...
üks vastus:
Pubby
2011-11-27 09:03:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõige tavalisem, mida olen näinud, on hammas ja hammasratas:

Põhimõtteliselt on teil kaks paralleelset tala, millest üks on kinnitatud auto šassiile. Teine riba liigub horisontaalselt, mis muudab rataste suunda. Kinnitage mõned käigud ja saate selle rooli külge kinnitada.

Roolitehnikat on kasutatud Whirl N 'Wheel Super Truck (5590) komplektis. Komplekti juhised näitavad, kuidas sarnane hammas ja hammasratta mehhanism.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...