Küsimus:
Kas see 2x4 tellis on olemas?
sampoerna quatrain
2016-05-17 23:36:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen töötanud väikese ajalooprojekti kallal, et teha aastate jooksul varjukast / ekraanitüüp kõigist 2x4 tellise peamistest arengutest. (Ma tean, et see võib tõesti põhjalikult süveneda ja ma püüan oma mõistuse säilitamiseks tabada ainult suuri muutusi).

Minu küsimus on järgmine: kas on olemas selline asi nagu 2x4 tellis (see oleks ABS), mille "Pat Pend" oleks varjatud (kaetud plekiga, tähistades uuendatud vormi), millel on ainult torud ?

Teisisõnu - pole traksid, horisontaalsed põiktalad, igasugused harjad (pole ka pilukujulisi torusid), täpselt nagu 60ndate tellised, kuid tegi hiljaks piisavalt, et "Pat Pending" oleks varjatud, kuid varakult piisavalt, et ei oleks lisatud lisatugevdusi.

Lisaks sellele Pean silmas tellist, mis oleks olnud tavalistes komplektides, mitte proovi- või proovitellist.

See on masendav ja ma ei tea, kas ma olen selle kategooria välja mõelnud!

Tundub, et kirjeldate oma tellist; pilt oleks sel juhul tore.
Ei, ma lihtsalt üritan teada saada, kas sellist asja on. Ühel saidil on loetletud midagi, mis kõlab nagu see, kuid fotol ei näe tellise sees! (Leggodt.nl, kui ma ei loe seda valesti.)
Viide, millele viitan, on selles 2x4 variatsioonide loendis nr 25. Teisel fotol näete, et "Pat Pend" on varjatud, kuid te ei näe täpselt, kas torude kaudu jookseb ristlatt! (Ta ütleb "ilma risttoeta", mida ma pean silmas tänapäevase 2x4 tellise külgseinu: http://www.leggodt.nl/items/lego/part.php?group=4&sq=25&language=en
Kaks vastused:
Caleb Woodman
2016-05-18 20:28:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah. On.

Mul on vähe. Nad on asjadega ühenduse loomiseks väga halvad.

Nagu, BanBao halb. Ma ei saa neid tegelikult millekski kasutada.

Kuid neil on plekid.

Nii et jah, neid on ja neid on harva, samal põhjusel Ootel olevaid "harva, enamasti vanust ja lühikest üleminekuperioodi.

AITÄH. Muidugi on nende proovimine Bricklinkist õudusunenägu. Kas saaksite mind suunata kuhugi, kust saaksin osta punase?
Umm. Ma arvan, et ... ma saaksin teile ühe postitada ... Kui ma selle kunagi leian.
Palun loobuge mulle reast, kui te seda teete!
Kuna olete uus, tahaksin suunata teid küsimuse kõrval olevale väikesele linnukesele, mis näitab, et see vastus on aktsepteeritud. Samuti on üles-nool üles-hääletamise nupp, mis näitab vastuse meeldimist. Kuid ainult siis, kui teete seda.
Caleb, kas saaksite keegi või keegi minu jaoks kinnitada, et sellel, millest me oleme rääkinud, pole põikpuud (olen näinud, et seda nimetatakse ka voolikuks, horisontaalseks harjaks tellise sees, mis läbib torude keskosa). Teisisõnu näeks see välja selline, kuid oleks varjatud PAT PATING: https://www.flickr.com/photos/111441268@N03/21832397930/in/album-72157648936541745/ Ma ei leia kuskilt fotot. Siirdetellised, millest ma aru saan; katse telliseid ma arvan, et ma ei kavatse sattuda ...
Jah see on see!
Wrzlprmft
2016-06-11 21:20:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leggodt.nl loetleb sellise tellise oma kollektsiooni osana ja tal on ka neist fotosid. Siin on kirje ja sellel saidil leiate hea pildi, kus on näha tellis ja varjatud Pat. pend.:

Picture of plain brick with “patent pending” obscured

(Terve sait on hea allikas olemasoleva jaoks.)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...