Küsimus:
Androidi või iOS-i API, mis ühendub EV3-ga Bluetoothi ​​abil
michael
2014-04-02 19:15:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Windowsi, WindowsPhone8 ja WinRT jaoks on olemas ametlik API https://legoev3.codeplex.com/. See võimaldab teil ühenduda EV3 tellisega ja juhtida seda kaugjuhtimisega oma WindowsPhone'ist.

Kas Androidile (Java) või iOS-ile (Objective-C) on saadaval teeke?

Sooviksin kirjutada enda jaoks kohandatud rakenduse, mis lubaks mul juhtida oma roboteid (kasutades kas Androidi või iOS-i) seade).

Hmm, ma kujutan ette, et neid lõpuks tuleb - ma arvan, et MS pakkus Windowsi vabastamist, kuna LEGO ei olnud oma platvormil rakendust "Commander" välja andnud. LEGO andis NXT-le välja BlueToothi ​​arenduskomplekti ja mobiilirakendustarkvara, nii et see tõenäoliselt tuleb.
Vaadates Windowsi API-s olevat koodi, pole väliseid sõltuvusi - nii et eeldades, et teil on juurdepääs iOS / Andriodi Bluetooth-porti, ei tohiks miski takistada teid selle vähese vaevaga oma valitud platvormile teisaldama - peamine "API" on nimeruumis [Lego.Ev3.Core] (https://legoev3.codeplex.com/SourceControl/latest#Lego.Ev3.Core), mis tõmmatakse telefonide / töölaua / WinRT projektidesse, mis pakuvad sidepakendid, mida näidisprojektid seejärel kasutavad - töölauaprojektil on Brian'i WIImote'i toe jaoks põnevust;)
@Zhaph-BenDuguid kuidas oleks Xamariniga, kas see töötaks iOS-is
Kolm vastused:
Dave
2015-01-03 22:48:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen käivitanud c ++ iOS-i API aadressil https://github.com/dsjove/legoev3cpp. Kaastööd on teretulnud.

Kas te töötate selle nimel endiselt? Kui kaugele jõudsite?
Peter Mitrano
2015-01-10 01:52:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kirjutasin androidirakenduse, et teha seda täpselt LEJOS abil. Mul on näide Java-projektist, mis kasutab Bluetooth-ühendust siin. Tulen tagasi lingiga tegelik androidirakenduse projekt hiljem, kuid see aitab teil alustada.

Kas tegite kunagi androidirakendust, kuna mul on vaja andurite lugemist ja mootorite juhtimist androidist mitme ev3-ni
Ma tegin seda, kuigi peate kraami juhtimiseks välja töötama protokolli, kuna ma lihtsalt kasutasin toorpesa IO-d. Ma saan lingi androidprojektile, kui see mul veel olemas on
Aitäh, igasugune abi oleks vinge, ma tahan tõesti suhelda mitme EV3 ja Androidi tahvelarvuti vahel, kuid üks samm korraga :)
[Siin] (https://github.com/PeterMitrano/EV3-Android-Controller) minu githubi projekt. Loodan, et see aitab!
Ma arvan, et teie üleslaadimine ebaõnnestus, ükski src pole seal!
link on nüüd parandatud
Kas olete kunagi välja töötanud, kuidas andureid lugeda, kui saaksite selle välja töötada WOW, nii kasulik inimestele!
See oli mõne aja tagune kooliprojekt ja ma ei oma robotit enam isegi. Niisiis, ei, ma ei teinud seda, kuid minu valimi põhjal peaksite selle saama aru
Nick2253
2014-11-01 04:06:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seal on LEGO välja antud ametlik rakendus nimega LEGO MINDSTORMS COMMANDER. See on saadaval nii Androidis kui ka iOS-is.

Usun, et just seda te otsite. LMC võimaldab teil juhtida EV3 tellist nutitelefoni bluetoothi ​​kaudu. See pole just API, kuid võimaldab teil EV3 juhtida.



See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...