Küsimus:
Kas LEGO minifigade käed peaksid maha tulema?
fredley
2011-10-26 01:26:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas ma saan oma LEGO miniseadmetelt käed lahti, kas see aga korduvalt ära kulutab?

üheksa vastused:
#1
+32
Lunatik
2011-10-26 01:30:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ei, nende eesmärk ei ole lahti tulla (ja pole ka nende käsi) ja ma kujutan ette, et korduvalt tehes muutuvad nad lõdvenema, nagu käte puhul.

Olen märganud et käed tulevad tänapäeval palju kergemini lahti võrreldes 1970. / 1980. aastate vintage Legoga, kuid ma olen harva piisavalt sadistlik, et nende käed ära rebida :)

"ja ka nende käed pole" - oodake, kas olete selles kindel? Alates 1990. aastatest vahetasin regulaarselt käsi (mõelge piraadikonksud, erivärvilised kindad jne) minifiguuride vahel samamoodi, nagu ma vahetaksin jalgade (mitte üksikute jalgade, ma mõtlen puusa + jalgade osa) või peade ümber. Näis, et pole kunagi midagi käte küljest lahti lasknud ja ei nõudnud jõudu, mis oleks pannud mind muretsema millegi purunemise pärast.
#2
+10
Joubarc
2011-10-26 12:52:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tegin seda regulaarselt lapsena ja kuigi see nõuab mõningaid pingutusi, tuli seda teha palju kordi, et kõik kahjustused ilmneksid.

Käte eemaldamine võimaldab teie minifiguuridel rohkem mitmekesisust , vaid ka nende elementide kasutamiseks muuks otstarbeks (kunagi ei tohi alahinnata ühe käe kasutatavust ega torso arhitektuurset väärtust).

Pange tähele, et on toodetud ka teisi käsi (mehaaniline teema Agents, Rock Minersi käsivarred), nii et nende abil saate huvitavaid minifigu. Sama ka hiljuti kogutavate minifigade sarjas välja antud poksikinnaste puhul.

Viimane asi - mõnda minifigu toodetakse Hiinas (näiteks magnetite või minifigikollektsioonide jaoks) ja nende kvaliteedi pärast on muret, nii et võiksite olla nendega ettevaatlik. Pange tähele, et kuigi see, et neid toodetakse Hiinas (tunnete ära relvadesse graveeritud ristküliku juurest), on kindel, võib siiski vaielda asjaolu, et kvaliteet on vähem hea.

Ma ei saa vastusesse palju rohkem lisada, ilma et jätaksin tõesti küsimuse teemat kõrvale; See teema peaks vist olema omaette küsimus. See tähendab, et LEGO-l on oma kvaliteedistandardid, mida säilitada ja nad tahavad kindlasti, et kõik nende partnerid neid järgiksid. Ma arvan, et nende miniseadmete põhiküsimus oli see, et mõned olid veidi läbipaistvad, kuid LEGO-l on olnud tavaliste tellistega täpselt sama probleem (kui nad hakkasid värvilisi ABS-sid ostma, ise ABS-sid segama ja värvima), nii et võib-olla pole hiinlased süüdi, kui nad järgisid LEGO retsepti tähteni.
#3
+8
pcantin
2011-10-26 01:31:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kogemuse põhjal: tavaliselt ei! Kuid saate neid pehmelt välja tõmmata. Kui teete seda sageli, muutuvad nad lahti.

#4
+6
Erik Olson
2011-11-08 23:58:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ainsad relvad, mida saate seaduslikult õhku tõsta, on Mos Eisley cantina tulnukad. Kasutage sinise tule saberit, et need puhtalt maha võtta.

Sama loogika järgi saate kätt vahetada ainult teatud Luke Skywalkeri minifigidel. Või piraadid. See kehtib nüüd ka teatud Anakin Skywalkeri minifigide kohta.

Ka luukerede käed tulevad kergesti lahti.
#5
+3
Dylan Tanner
2019-10-04 00:28:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu puhul see sõltub. Vanematel minifiguuridel, mis pärinevad 80ndatest, 90ndatest ja 2000ndate algusest, on see okei. (Ma ei ütle, et see hea on) Muidugi, liiga palju kordi tehes kulub neid järk-järgult, kuid mitte piisavalt, kuni kere või käed murduvad. Uued minifiguurid alates 2012. aastast ja edasi, ÄRGE KUNAGI VÕTKE NENDE RELVE VÕTKE MINGI OLUKORDADES! Uuemad minifiguurid kipuvad sagedamini pragunema ja kuluma. Ma ei tea, miks see nii on, kuid see võib olla plastiku kvaliteedi langus aastate jooksul. (Tundub, et LEGO töötab odavalt). Relvade väljavõtmine võib (ja aitab) põhjustada torso tüki küljel massiivseid pragusid. Alles hiljuti sain komplekti numbrilt 75173 uued Luke Skywalkeri ja tuskeni raideri minifiguurid ning MÕlemad minifiguuri torsod said ühe nädala jooksul teineteisest hiiglasliku pragunemisega kere alt ülespoole käeaukude suunas. See mõra põhjustab käe toe lahti ja lahti. Ma olin sellest vihane ja pidin torso tükid uuesti tellima. Kokkuvõtteks: ma ei võtaks minifiguuri käsi välja, kui need pole pärit vanematest komplektidest.

Täname jagamise eest ja tere tulemast Bricks.SE-le! Kui te pole sellest teadlik, asendab LEGO klienditeenindus katkised elemendid (sealhulgas pragunenud minifigor torod) teile tasuta.
#6
+1
Tagger
2011-11-08 20:00:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks olen saanud tehasest mitmeid minifiguure erinevatest kastidest, millel ei olnud käsi käte külge kinnitatud, mis viitavad sellele, et tegemist on "seadusliku toiminguga".

Ma ei usu, et need on " Sageli tuleb lahti rebida, kuid kui seda õrnalt teha, ei tohiks nad katki minna.

Küsimus oli relvade kohta. Millist tehasekomplekti konkreetselt mõtlete? Samuti pidi sisestamine kord sündides juhtuma, mõte on eemaldamine.
Ma ei mäleta kastide täpset tootenumbrit. Aga minu mõte on see, et kui jõuate selle kokku panna, siis on see vist mõeldud ka lahti võtma.
#7
+1
user6279378
2016-05-02 07:02:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Need ei ole mõeldud eemaldamiseks ja nii tehes võib nende asendamine olla keeruline.

Lego-relvade eemaldamine pole eriti hea mõte, välja arvatud ülalnimetatud minifiguuridel.

#8
+1
Adrian Smith
2017-07-04 12:32:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen avastanud, et kui käsi välja tõmmata, tekitab see sageli (kuid mitte alati) käes mõra, nii et käsi (või mõni muu erivärviline) asendades on see veidi lahti . See võib kindlasti sõltuda minifig tho vanusest.

#9
  0
user15296
2020-05-18 14:28:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tegin seda lapsena kogu aeg ja mitte alati õrnalt, mis juhtub pika aja pärast: väike kaelus ilmub kaenla alt alla, see on vähem mõra ja pigem "joon" ja käed muutuvad natuke lõdvaks, kuid mind see ei häiri, sest see on nostalgiline.

Lego minifiguurid on ideaalses korras ainult siis, kui nad teie riiulil seisavad.

Isegi seismine (millegi külge kinnitatud) ei ole minifiguuride jaoks ohutu, kuna ka nende jalad võivad naastu külge kinnitamise pideva surve tõttu mõraneda.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...