Küsimus:
Mindstorms NXT Bluetoothi ​​aeglane ühendamine
Ira Rainey
2012-06-05 17:52:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin just NXT 2.0 ja olen oma sülearvutisse tarkvara installinud ning pärast ühenduse loomisel tekkinud probleeme on mul nüüd ühendatud kõik Bluetoothi ​​funktsioonid. Ühenduse loomine võtab aga vanuse ja ma mõtlesin, kas keegi teab, miks ja kuidas see korda teha.

Käitan 32-bitist Win7-d ja tarkvara käivitamiseks pidin selle esmalt seadistama töötab administraatorina ja kasutab XP SP2 ühilduvussätteid ning pidi Bluetooth-draiveri muutma, et kasutada üldist MS-i virna, mitte tootja installitud. Leidsin neid näpunäiteid veebi erinevatelt saitidelt.

Kui olin selle teinud, õnnestus mul see tööle panna, kuid nüüd tarkvara avamisel ja seadmete otsimisel kulub selleks kusagil 4–4 piirkonnas. 5 minutit seadme leidmiseks (samal ajal kui see on sülearvuti kõrval istunud) ja siis veel 2-3 minutit ühenduse loomiseks ning siis veel häirivamalt veel 2 minutit, kui klõpsan seadmete aknal sulgemist. Kui see on lõpule jõudnud, töötab see hästi ning laadib ja laadib alla probleemideta, kuid tundub, et sinna jõudmine on tõesti aeglane.

Kas teil on ideid?

üks vastus:
Samuel Medhat
2013-02-05 17:44:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on ka see probleem. Ja see on viga NXT 2.0 süsteemis, seega on kaks lahendust:

1 - USB-kaabli kasutamine Bluetoothi ​​asemel, kuna see ei anna vigu ja see on kiirem, hoiab ka teie aku kauem aeg.

2-Uuendage oma NXT püsivara sageli, kuna LEGO võib probleemi lahendada.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...