Küsimus:
Kas tavalised Lego rongid mahuvad Duplo radadele?
Brian Ashe
2012-08-29 23:42:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on väike laps ja hunnik LEGO Duplo rongirada. (Nagu selles komplektis.) Kas sellel rajal töötaksid ka "täiskasvanud" komplektid, nagu näiteks Emerald Night või Maersk rongid? Nad näevad välja üsna lähedal (rattad on veidi rohkem kui 4 naastude kaugusel), kuid ma tahaksin kuulda kindlat jah või ei kelleltki, kellele mõlemad kuuluvad.

Seotud kasutu faktoid: [DUPLO] riiulid (http://www.peeron.com/inv/parts/6392?img=32857) [sillad] (http://www.peeron.com/inv/parts/ 6393? Img = 32858) ühilduvad standardsete Technici käikudega.
Kaks vastused:
Jason Berkan
2012-08-31 10:48:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vastus on omamoodi.

Mulle kuulub Smaragdiöö ja hunnik Thomas Duplo lugu. Smaragdiöö teljevahe on piisavalt lai, et "rööpad" mahtuksid rataste sisse. Tegelikult sobib sõiduauto rajale ideaalselt. Kahjuks ei sobi ei mootor ega mootor, kuna mõlema põhjas on liiga madalad tükid, mis võimaldavad neil korralikult rataste sees olevate rööbastega istuda.

See tähendab, et mootor ei liigu ise. Tegelikult kahtlen, kas see liiguks hästi ka siis, kui rattad jõuaksid rajale, kuna see eeldaks rataste äärikutel rongi vedamiseks piisavat veojõudu.

Emerald Night on Duplo Track

Jessica Brown
2014-02-25 11:09:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See sõltub teie eesmärgist, nagu Jason ütles. Ta illustreeris päris hästi, miks ei sõida legorongid duplorajal. Siiski, kui soovite, et teie lapsed saaksid niisama ringi uidata, on võimalik ehitada ratastega rong, mis sõidab duplo rööbasteed, ilma et see oleks baasil duplo. Trikk on kasutada monster truck rehve või "offroad" stiilis rehve ja 2x4 telge, mis on tühi. Kui teie rada on kõver ja mitte kõik sirge, on teil vaja ka rehve, mis liigenduvad pööratavate hingede külge.

Siin on midagi, mida ma oma poja jaoks kasutasin ainult osadest, mis mul juba olemas on: enter image description here

See toimis hästi täielikult ringikujulisel rajal, kuigi see tõmbaks natuke kinni, kui ma teeksin vingerdamise raja. Ma arvan, et väiksemad maastikurehvid oleksid paremini töötanud, kuid selles suuruses leidsin vaid ühe nelja naastudega laia telje.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...