Küsimus:
Kas on olemas tööriist, mis genereerib minu osade andmebaasi?
BalazsToth
2017-10-23 19:18:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on palju LEGO komplekte (enamasti Technic) ja sooviksin koostada osade loetelu (ka värvid). Kas on olemas veebiteenus, mis teeb seda minu jaoks määratud ID-de põhjal?

üks vastus:
TheBrickBlogger
2017-10-23 20:10:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nii BrickLink kui ka Brickset peavad andmebaasi. Brickset tõmbab andmeid otse LEGO serveritest, mis tähendab, et andmed pole vanade komplektide või uhiuute komplektide puhul alati täpsed (kui osi pole veel LEGO serveritesse üles laaditud). BrickLinki osade loendit haldavad ja kontrollivad vabatahtlikud hoolikalt ning see on kõigist LEGO andmebaasidest kõige täpsem. See hõlmab nii vanu kui ka uusi komplekte.

Minge aadressile BrickLink.com, klõpsake avalehel nuppu "Komplektid" ja sisestage otsitava komplekti number. Klõpsake nuppu "Üksus koosneb" ja see annab teile loendi kõigist komplekti osadest, sealhulgas osade nimed, ID-d, värvid, väljalaskeaasta, kaal jne.

Kuigi BrickLink on suurim LEGO veebiturg ja see on mõeldud peamiselt LEGO ostmiseks ja müümiseks, saate seda kasutada ka teile kuuluvate komplektide ja osade andmebaasina. See on väga kasulik, kui teil on suur kollektsioon ja see võib olla kasulik hindamiseks ja kindlustamiseks või kui otsustate kunagi oma kollektsiooni (või selle osi) müüa.

Brickset sobib suurepäraselt ka hooldamiseks teie kogu andmebaas, kuid nagu eespool mainitud, pole see osade loendite osas kõige usaldusväärsem. Keskendutakse peamiselt sellele, et kollektsionäärid saaksid kataloogida neile kuuluvad komplektid. Lisaks annab Brickset teile kogu oma kollektsiooni väärtuse, mis põhineb algsel jaehinnal (võrreldes BrickLinki antud praeguste turuhindadega), ja sellel on veel mõned kasulikud tööriistad. Soovitan kasutada mõlemat saiti, kuid kui soovite kasutada ainult ühte, soovitaksin BrickLinki. See annab teile kõik vajaliku oma osade kataloogimiseks.

Mainiksin ka BrickStocki (brickstock.patrickbrans.com), mis on BrickLinki varude haldamiseks teie arvutisse installitud rakendus. See võimaldab teil oma komplektid salvestada ja jaotada kohalikku arvutisse ning liita kõik varud üheks suureks varuks, et neid tervikuna hallata. Sel eesmärgil on programm tasuta (müüja funktsioonide jaoks on vaja 20 dollari litsentsivõtit)
Bricklinkis saan loetleda ainult osad, mis on seotud konkreetse komplektiga, mille olen valinud ükshaaval. Kas on võimalik määratleda minu komplektide loend minu "varudena" ja teha päringuid, et kontrollida, mitu tükki mul konkreetsest üksusest on? Ma saan oma kontole komplekte lisada ainult müüdavate kaupadena. Kas mul jääb midagi kahe silma vahele?
BL-i kasutamiseks oma osade kataloogimisel peate registreeruma müüjana, kuid hoidke oma pood suletuna (müüjaks registreerimine ei maksa midagi). Stockroom A-s võiksite jagada teile kuuluvaid komplekte, kuid veenduge, et pood jääks suletuks, kuna kaupluse pidamiseks on vaikimisi Stockroom A. Te ei soovi, et teie pood oleks avatud, kui haldate ainult isiklikke varusid. Või võite kõigepealt lihtsalt panna kõik Stockroom B või C-sse, kuna need on peidetud. Kui soovite tulevikus midagi müüa, on esemeid varudest varudesse väga lihtne teisaldada.
Teie küsimust uuesti lugedes võisin seda esimest korda valesti lugeda. Kui soovite komplektist osi oma varudesse lisada, peate lingi "Lisa minu varudesse" all vajutama linki "Osa välja". See võimaldab teil komplekti lahutada, selle asemel et lisada see tervikuna.
Mul on õnnestunud andmebaas luua valikuga "osa välja". Kuid märkasin, et erinevate komplektide osad salvestatakse erinevates rühmades, isegi kui neil on sama osa number. Nüüd on mul tihvti jaoks 21 rühma tootenumbriga 2780, lihtsalt sellepärast, et laadisin üles 21 komplekti. Kas on võimalik kõiki neid eraldatud rühmi kokku panna?
Tundub, et lisasite oma varude osad erinevatest komplektidest eraldi osadeks, selle asemel et konsolideerida need, kui lisate uue eraldatud komplekti. Partiide konsolideerimise kohta saate lugeda siit: https://www.bricklink.com/help.asp?helpID=128


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...