Küsimus:
Milliseid komplekte saab kotti ehitada (kõik osad on ühes kotis)?
Joubarc
2011-12-12 01:11:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on olnud võimalus osaleda mõnel üritusel mõnel võistlusel "koti sisse ehitamine". Idee on lihtne: iga võistleja saab väikese komplekti (tavaliselt LEGO selleks puhuks) ja kõik proovivad komplekti korraga üles ehitada.

Trikk on see, et võistlejad ei pruugi võistlust avada kotti, kuid peaks selle sisse ehitama. Esimene, kes lõpetab, võidab mõne lisaauhinna. Võite ka üles tõsta, pistikupesa tegi näiteks seda veealust.

See aga nõuab, et komplekti kõik osad oleksid täpselt ühes üks läbipaistev polü-kott. Väikesed võidusõitjate komplektid (ümmarguse ülaosaga plastkarbis) sobivad tavaliselt, kuid meil on olnud klubiüritus, kus me tahtsime seda teha ja polikliini ei olnud (esimene, kes oma kasti avas, pillas sisu maapinnale ), nii et pidime leidma mõne muu võistluse (arvan, et jõudsime ühe käega ehitamise või plaanita ehitamiseni).

Nii et minu küsimus on, millistel komplektidel on teadaolevalt kõik osad ühes polümis ? Kas on võimalik kuidagi teada saada?

Kuidas oleks "Milliseid komplekte saab kotti ehitada?" tiitli saamiseks?
[Tundub, et jaama viidud ISS-i mudeli jaoks on ehitatud kohandatud kott] (http://legospace.com/en-us/Gallery/Default.aspx), mis arvatavasti ei loe: [Satoshi Furukawa koos LEGO telliskomplektiga ISS-i pardal] (http://i.stack.imgur.com/xyI8r.jpg)
Kaks vastused:
oezi
2011-12-12 02:35:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Need, keda ma tean:

Lisaks on kotti võimalik ehitada mõned LEGO Creator komplektid, millel on ainult osaliselt läbipaistvad kotid, nagu see video näitab - kuid see muutub palju raskemaks.

Selle asemel, et loetleda kõik komplektid, järgiksin üldreeglit, mille kohaselt komplektid, mille suurus on 9,5 cm x 9,5 cm x 4,5 cm või vähem, on ühes kotis (või lihtsalt karbis). [Court Jester (7953)] (http://www.brickset.com/detail/?Set=7953-1) on üks erand, kuna [Jesteri müts] (http://www.bricklink.com/catalogItem .asp? P = 62537pb03) on pakendatud eraldi.
Ma arvan, et me võime välistada suuremad komplektid (või komplektid, milles on rohkem kui x tükki, määratleda x-iga), kuid on palju väikeseid komplekte (näiteks üks, mida mainite), mis ei kvalifitseeru, ja see on probleem.
Mõnes suuremas komplektis on üks kott komplekti osa kohta, näiteks [see rongikomplekt, kus platvormi saab ehitada ühest kotist] (http://cache.lego.com/bigdownloads/buildinginstructions/6012198.pdf) .
Ambo100
2017-01-07 19:44:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bricksetil on funktsioon, mis võimaldab teil otsida komplekte siltide järgi, mis on väga kasulik, sest leiate Polybag-komplektide täieliku loendi.

Loendit saab sorteerida mitmel viisil. Saate sortida aasta järgi (kahanevalt), et leida uusimad komplektid, mida võib veel osta või millised polümeerikotid on kõige rohkem tükke ja on tõenäoliselt kõige keerulisemad.

Mõned neist on lihtsalt telliskotid, mida saate ignoreerida.


Kolm suurimat polübagi komplekti on piiratud väljaandega seeriast Master Builder Academy. Need polükotid olid algselt saadaval ainult USA-s LEGO Master Builder Academy tellimuse osana.

Suurim polikliigendikomplekt on 2017. aastal välja antud # 40178 Exclusive VIP Set koos 205 tükiga. ja kaks minifiguuri.

enter image description hereSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...