Küsimus:
Kas saaksite mind aidata tuvastada need vintage klotsid, millel on augud naastudes?
Timothyp
2018-09-05 19:46:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sain hiljuti heategevuspoest hulgaliselt ametlikke Lego-tükke. Oma aardete hulgast avastasin hulga neid telliseid (umbes umbes 40).

Alguses arvasin, et need on ühed esimesed legotellised, kuid nii palju kui ma võin öelda, on Legol alati torud peal nende telliste alakülg. Kas keegi aitab mul tuvastada nende sugupuu ja / või vanuse? Mul on väga tugev tunne, et nad on löögid ...

Eristavad omadused -

  • Nende telliste alumisel küljel pole midagi, mis takistaks neid ringi libisemast - ei torud, harjad, mitte midagi.
  • Suurematel tellistel (2x4 ülespoole) on augud läbi naastude.
  • Kõigil tellistel on naastude külge veidi vajunud profiil
  • Igal tellisel on alaküljel juhuslik arv, st “43”, “78” jne.
  • Põhivärvides punane, sinine, kollane, valge, must ja selge. Mul on ka roheline alusplaat, mille alaküljel on ruudukujulised augud.

Täname abi eest, mida saate mulle anda.

enter image description here

need tellised näevad välja sarnased [selles küsimuses] kasutatutega (https://bricks.stackexchange.com/questions/9468/are-these-bricks-old-lego-duplo-clones)
Kaks vastused:
Henrik supports the community
2018-09-05 20:01:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO valmistas plasttelliseid aastast 1949 ja sai patendid nende all olevate torude jaoks alles 1958. aastal, aastatel valmistasid nad palju telliseid, mille all polnud midagi.

Paljud (ma ei mäleta kui see kõik on olemas) (selle ajastu (suuremate) LEGO klotside ühel küljel on pilu.

Nagu öeldud, need 2x4 naastude kaudu olevad väikesed augud ja kergelt süvistatavad naastud on need tellised ei näe välja nagu midagi, mida ma olen LEGO-lt kunagi näinud.

Ruudukujulised augud nende all olen siiski näinud, nii et see ei ole argument selle vastu, et teie roheline plaat oleks LEGO, kuid ilma seda nägemata saan ära ütle kindlalt.

Pixelstyle
2018-09-14 13:04:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See näeb välja nagu varajane konkurent. Blue-Box ja Rasti näevad välja sarnased, kuid kindlasti pole need. Olen üsna kindel, et see pole Lego (mul on mitu varajast Lego tellist, prototüüpi ja litsentsi alusel valmistatud tellist).

Sellel saidil on palju teavet varasemate Lego telliste ja tollaste konkurentide kohta: https://www.inverso.pt/legos/See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...