Küsimus:
Kuidas teha täpset ühesuunalist sidurit, kasutades Technicu elemente?
Ari Porad
2014-04-12 19:44:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on vaja mehhanismi, et kui (NXT) mootor pöörleb ettepoole, liigutab see ühte käiku, kuid teine ​​jääb paigale, aga kui see pöörleb tahapoole, siis esimene käik ei liigu, aga teine ​​liigub.

Leidsin näite lahenduse ühele poolele probleemist siin (mul oleks neid vaja kahte), kuid tundub, et selle võtmiseks kuluks osa rotatsioonist, ja mul on vaja, et minu oma oleks tõeliselt täpne.

Ma ehitan seda NXTStrapi Z-telje / ekstruuderi jaoks.

üks vastus:
zovits
2014-04-15 22:00:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas see lahendaks teie probleemi? Sõltuvalt sisendi suunast pöörleb ainult üks telg. Depending on the direction of the input, only one axle will turn

Kas see lahendab @Ari Poradi probleemi? Parim eraldusvõime selle seadmega on 1/4 pöördest.
^ Miks sa seda ütleksid? Vaba on pöörelda nii palju kui soovib, sest nelja varrega "Gears" libiseb lihtsalt nurga all olevate korkide alla, ühes suunas.
@RallyToMe, tehniliselt on MindS1-l õigus, see võib võtta kuni veerand pööret, kuni nupu ratas lukustub. Seda saab aga vähendada tavaliste hammasrataste abil, mida rohkem hambaid, seda väiksem on viga suurenenud suuruse hinnaga.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...