Küsimus:
Suurim Euroopa LEGO üritus?
Terix
2014-03-30 04:30:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõtlesin, kas on mõni suur Euroopa üritus, kus näidatakse uusi komplekte ja kohandatud komplekte ning võib-olla pakutakse komplekte või tükke, midagi sellist nagu LEGO jaoks mõeldud E3 või midagi muud sarnast. Vaatasin Google'ist, kuid Lego Worldi leidsin ainult Hollandist, kuid ma ei suutnud kindlaks teha, kas see on suurim.

Kas kellelgi on rohkem teavet?

üks vastus:
Ⴖuі
2014-03-30 05:22:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peamine näitus, mille järgi Lego igal aastal uusi komplekte välja annab, on Spielwarenmesse mess Nürnbergis (Nürnberg, Saksamaa). Kui vaatate erinevaid foorumeid, eriti lehte www.EuroBricks.com, näete messi ajal põnevil postitusi, näiteks see Tähesõdade kohta. Lego kuulutab komplekte välja ka New Yorgi samaväärsel näitusel.

Fännide valmistatud mudeleid kuvatakse tavaliselt Lego fännide üritustel, mitte suurtel messidel. Messid on seotud turunduse ja jaemüüjatele asjade näitamisega. Seal on hunnik žargooni, mis võib teile käepärane olla. Põhiterminid on AFOL = Lego täiskasvanud fänn ja MOC = minu enda looming. Mõlemad on sellel saidil määratletud:

Mida tähendab "AFOL"?

Mida tähendab lühend MOC?See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...