Küsimus:
Kas mu võimas valge rakett kollab otsese päikesevalguse käes?
fabian
2018-03-18 19:36:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin hiljuti Saturni V ja asetasin selle aknalauale, kus rakett puutub iga päev kokku päikesekiirte otsese mõjuga. Vanemate valgete osade jaoks on tekkinud mitu kolletavat efekti. Huvitav, kas see kiirendab soovimatut värvimuutust?

Võimalik duplikaat lehest [Mis põhjustab teatud LEGO osade aja jooksul kollaseks muutumise ja kuidas seda vältida?] (Https://bricks.stackexchange.com/questions/9461/what-causes-certain-lego-parts-to-yellow -aja-ja-kuidas-seda saab-takistada)
üks vastus:
Craig
2018-03-19 03:40:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Täiesti nii saab. Kollaseks muutumine on tingitud kokkupuutest UV-valgusega, mida see saab rohkem, kui sellele paistab otsene päikesevalgus. Kui see peab olema aknas, võiksite vaadata mõnda klaaskatet, mis blokeerib osa UV-kiirgusest, või leida sellele muu kodu, kus on elektrivalgus.

sul oli Craigil nii õigus, see muutus kuude kaupa paljudel ja paljudel osadel tüütuks. nüüd püüan hoolikalt vähendada kahjustusi vesinikperoksiidiga, mis töötab enam-vähem


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...