Küsimus:
Kas on võimalik NXT-st tekstifail tuua?
Nate Koppenhaver
2012-06-08 23:07:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen SeaPerch hoone meeskonnas, kes hakkab andmete logimiseks kasutama NXT-ga ühendatud Vernier Dissolved Oxygen sondi. Mul on natuke programmeerimiskogemust, kuid eriti midagi pole NXT-de (või GUI-programmeerimise puhul) ja mul õnnestus kirjutada väga lihtne programm, mis logib sondist kogutud andmed NXT-sse salvestatud tekstifaili (seal on selles valdkonnas pole ühtegi arvutit saadaval, nii et kõik tuleb NXT-sse salvestada).

Minu probleem on see, et ma ei suuda aru saada, kuidas faili NXT mälust hankida ja arvutisse kopeerida. Tundub, et seda ei saa Windows Exploreri kaudu draivina juurde pääseda. Kas on võimalik faile sellest eemaldada nagu välkmäluseadet või peaksin andmete saamiseks tegema midagi muud?

Kaks vastused:
Philo
2012-06-09 00:53:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutades tarkvara Mindstorms NXT (NXT-G), saate kõik failid NXT-st arvutisse edastada. Avage "NXT-aken" (liidese paremas alanurgas olev NXT-ikoon), seejärel minge vahekaardile "mälu". Valige NXT-is fail ja klõpsake nuppu "Laadi üles".

Või - ​​mugavam - võite kasutada BricxCC funktsiooni „NXT Explorer” (menüüs „tööriistad”) .

me tegime seda, kuid see ei avane ...
Me ei näe paremas alanurgas ikooni.
dfrevert
2018-03-16 05:31:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See pole vastus, lihtsalt vastus olemasolevale vastusele postitatud @laurentien kommentaarile.


Ikoon "NXT aken" on oranž L-kujuline nupp (vt punast noolt ).

Vahekaart "mälu" on teine ​​punane nool.

enter image description hereSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...