Küsimus:
Kas 2018. aasta augustis on saadaval ainult kaks uut rongikomplekti?
Bjarke Freund-Hansen
2018-08-20 02:00:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovin alustada LEGO rongide kasutamist. Kui uurin, millised rongikomplektid on saadaval, leian ainult kaks:

Kas see tähendab, et saan raudteele osta ainult kahte erinevat rongi? See tundub väga piirav. Mis mul siin puudu on? Kas ronge on veel saadaval?

Tere tulemast Bricks.SE-le!
Ärge unustage kastis olevaid juhiseid, mis on lihtsalt soovitused, mida tellistega teha. Võite osta veel tükki ja ehitada mida iganes soovite. Teid piirab ainult teie kujutlusvõime.
Kolm vastused:
jncraton
2018-08-20 02:33:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Need on kaks linnateemalist rongi, mis praegu saadaval on. LEGO läheb praegu üle uuele rongide elektrisüsteemile, mis võib seletada saadaolevate rongide suhteliselt väikest arvu. Saadaval on veel paar rongi, kui teid huvitab midagi väljaspool linna teemat.

Seal on talvine puhkuserong (10254):

10254

Ja ka uus Sigatüüpi ekspress (75955) (praegu tellitud):

75955

Need on ainult otse TLG-st saadaval olevad komplektid. LEGO on aastate jooksul tootnud palju-palju ronge. Tootmisväliseid rongikomplekte leiate järelturgudelt, näiteks Bricklink või eBay.

Kas 75955 on paljudel turgudel tagantjärele tellitud? Singapuris, kus ma elan, pole seda kuskilt leida (ja ma kuulen, et see on isegi Toys "R" Us eksklusiivne!), Kuigi ma tõesti lihtsalt hoian kinni nende suurte kodarataste kättesaadavusest BrickLinkil igal juhul .. .
Oh ja see ei aita, et mingil põhjusel on hinnavahe 60197 ja 60198 vahel 70 USD, kuid 50 SGD, mis teeb kohapeal kas 60197 kohutavat väärtust või 60198 suurt väärtust olenevalt sellest, kuidas ma seda vaatan, eriti arvestades asjaolu, et ma tegelen rohkem reisirongidega. (Ma ei osta soodsamat hinda 60051, kuna olen juba otsustanud Powered Upiga kohe alustada.)
chicks
2018-08-20 03:07:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu jncraton märkis, on LEGO praegu läbimas üleminekuaega. Kahjuks ei ole rongid suur osa nende müügist, nii et see kipub niikuinii aeglustuma. Nii et kui soovite rongi, siis haarake see kindlasti laialdaselt müügil. Kui ootate aasta või kaks, võib see olla kadunud või seda on raskem leida.

Siiski on ka muid võimalusi ...

Ostke järelturult uusi ronge

Võite vanadele LEGO rongidele kulutada hullumeelset raha. Kuid on hiljutisi ronge, mis on saadaval mõistliku hinnaga:

Olge ettevaatlik, et mitte liiga kaugele tagasi minna. Kui lähete piisavalt kaugele, on teistsugune rada ja teil tekib probleeme ühilduvusega. Esimene raamat, mida mainin järgmises jaotises, teeb ajaloo läbilaskmiseks head tööd, kuid see ei pääse 2018. aasta rongidesse ega nende elektroonikasse.

Ehitage juhistega

LEGO rongide ehitamise kohta on vähe raamatuid:

https://brickset.com/sets/ISBN1593278195-1/The-LEGO-Trains-Book

The LEGO Trains Book

Mul on üks ülaltoodud. See käsitleb osade kaupa detaile mitmetes rongi- ja rongiautode kujundustes. Kujundused on paindlikud, kuna saate värve muuta. On inimesi, kes teevad silte, mis ühilduvad ka nende kujundustega. Mul pole veel ühtegi neist õnnestunud ehitada, kuid töötan osade kogumise kallal.

Sel aastal ilmus veel üks raamat: https://brickset.com/sets/ISBN1513261134-1/Build-It!-Trains

Build It! Trains

Mul pole seda veel, kuid tundub, et sellel on potentsiaali. Kui see saabub, redigeerin seda kuidagi.

Igaüks, kes jõuab selle juurde üksikasjalikke ja funktsionaalseid ronge silmas pidades, peaks meeles pidama, et teine ​​raamat koosneb LEGO Classic stiilis mängurongidest, mis pole sugugi sarnased korralike rongikomplektidega. Klassikalises stiilis ehitajate jaoks on need, kes alles alustavad, ja noored lapsed - selle sihtrühm - hea lähtepunkt, et tunda, kuidas ehitada lihtne tõukerong koos vagunite ja kõigega. Kuni teate, millesse olete sattunud, näib see paljulubav.
Naljakas, mitte 1 aasta hiljem ja Horizon Expressi kasutatud komplektid on BrickLinkist juba kadunud :)
Michael Verschaeve
2018-08-22 15:26:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Uue "Powered Up" süsteemiga rongide mootoriks olevad komponendid peaksid olema saadaval selle aasta lõpuks. Nii et võiksite mõned vanemad rongid peale võtta ja neid ise antud ajahetkel ise mootoriga juhtida ... Ma tegin seda hiljuti 10219 Maerski rongi (2011 komplekt, raske leida, kallis) ja uuest rongist päästetud komponentidega ning usun, et tulemus on vapustav.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...