Küsimus:
NXT ekraan kas vilkuv või tühi, mida ma pean tegema?
HaydenStudios
2011-11-20 06:23:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu LEGO MINDSTORMS NXT tellise ekraan on just lakanud töötamast. See on kas virvendav või tühi. Olen proovinud seda sisse ja välja lülitada, värskeid patareisid paigaldada ja kuulen isegi valikuhelisid. Lisaks reageerib see regulaarselt, kui ühendan selle arvutiga. Mul on oma NXT olnud kolm ja pool aastat, nii et see pole uus. Kas selle parandamiseks on lihtne / teostatav viis või odav viis selle asendamiseks?

üks vastus:
HaydenStudios
2011-11-20 06:24:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin on kaks lihtsamat valikut:

  1. asendage see. Võtke ühendust LEGO-ga ja rääkige neile oma probleemist. Kuulen palju edulugusid inimestelt, kes seda tegid, ja LEGO asendades selle tasuta. Ühe inimese jaoks kulus saabumiseks nädal, teise jaoks aga kolm päeva. Pange tähele, et kui soovite oma vana NXT alles jätta, peab teil olema kviitung. Kui teil pole kviitungit, peate saatma neile oma defektiga NXT. Samuti, kui te ei ostnud oma NXT-d otse LEGO-lt (st Ebayst), ei asenda nad seda tasuta, vaid paluvad teil selle parandamise eest maksma.
  2. Parandage seda. Kui teil on jootekomplekt, hankige see välja ja järgige selles videos toodud juhiseid. See õnnestus minu jaoks esimesel katsel.
Kõigepealt soovitaksin varianti 2. LEGO-l on tõepoolest kena klienditeenindus ja tõenäoliselt vahetavad nad selle ilma aruteluta välja. Kuid nad tahavad paluda vigase osa tagastamist ja kui see on nokitsetud, ei pruugi nad selle üle üliõnnelikud olla. Hoidke jootekolvi selleks ajaks, kui LEGO seda absoluutselt ei soovi (mitte kunagi).
Ma ei nõustu. Minu oma andis hiljuti välja, kui olin täpselt roboti meisterdamise keskel. Tahtsin oma roboti ehitamise juurde võimalikult kiiresti tagasi minna, nii et ma jootasin selle. Selle jootekolvi kuumutamiseks, NXT lahti võtmiseks, kondensaatorite jootmiseks, NXT kergeks kokkupanekuks, katsetamiseks ja uuesti kokkupanekuks kulus vaid umbes kümme kuni viisteist minutit. See pole tegelikult nii riskantne, kui teate, mida teete. Ma eelistan palju selle jootmist, mitte umbes nädala ootamist.
Nagu ütlesite: "kui teate, mida teete" (ma kindlasti ei teeks). Oota ... sul on ainult üks? ;)
@Joubarc Ei, mul on kaks NXT-d. Vabandust, ma oleksin pidanud "minu" asemel ütlema "üks minu oma". Ja nüüd saan ma paremini aru, mida sa ütled.
@HaydenStudios Nagu Joubarc ütles, vahetaksin kaks sammu ümber, eriti kui teie vastus on selle küsimuse tulevastele külastajatele väärtuslik.
Proovisin seda kahjuks edutult. Pärast esimest katset kadusid värelusjooned ja ekraan oli kõik surnud. Ma proovisin seda veel ja värelus tuli tagasi!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...