Küsimus:
Kas seal on piluga ikke?
mineraldragon
2017-02-15 20:58:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vajan seda selliste mehhanismide jaoks nagu šoti ike, kuid näen ainult selliseid lahendusi, nagu see, kus pesa on tehtud mitme teise tükiga.

üks vastus:
Ambo100
2017-02-15 23:18:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei usu, et oleks olemas ühtegi tükki. Kindlasti on võimalik luua nii mehhanism, mis on palju väiksem kui näidatud, ja ka see, kus on vähem tükke.

Teoreetiliselt poleks üks tükk võimalik, see koosneb vähemalt kahest tükist, et see saaks võimalik: pöörlev ajam ja libisev uks (samuti mitu lisatükki, et kõik paigas püsiks).

Pöörlev ajam

enter image description here

Pöördajami loomiseks on palju võimalusi, need kõik koosnevad teljest (mis tahes pikkusega) ja võivad kasutada rihmarattaid / hammasrattaid ja tõstevarda vände.

1 + 2

Esimese kahe näite jaoks olen kasutanud Technicut, pikkusega hõõrdkäikudega tihvti ja haakekuuli (6628), kuid saate sama hõlpsalt kasutada tavaline tihvt (2780), kuna see on palju tavalisem.

2

Sarnane seadistus, nagu 1 tugev> aga kahe Technic Cam (6575) tükiga.

3

Kolmas kahe tükiga näide on tõenäoliselt kõige lihtsam ja kompaktsem, kasutab ta Technic, Liftarm 1 x 3 2-teljeliste aukude ja tihvti / vändaga (33299). See seadistus piirdub liikumisega viie naela vahel (üles / alla, vasakule / paremale).

Liigutatav ike

enter image description here

Siin on kaks näidet, mille olen teinud libisevast ikkest. Need on identsed peale kasutatud talade. Esimene neist võib liigutada viit naastu ja teine ​​kolme naelu (võimalik, et väikseim kombinatsioon). Suuremate ikke loomiseks võite loomulikult kasutada ükskõik millise pikkusega valgusvihku.

Talad on ühendatud Technicu, tihvtiga 3L pikkuste hõõrdkäikudega (6558) ja Technic, tihvtiliitmik, ümmargune 1L (18654) või võite mõlemad detailid asendada Technicuga, tihvt 3L pikisuunaliste hõõrdkatetega ja tihvtiaugu keskosa (87082)

Mõlemas järgus on kaksteist tükki. Selle saate vähendada kümnele, kui eemaldate musta korgi, punase pistiku ja musta telje koos korgiga Technixi teljega, nagu see tükk ja Technici puks (3713).

Seda järku saab vähendada 8 tükiks, kui teete ülaltoodud asendused.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...