Küsimus:
Millised arvutimängud olid LEGO naastudega ehtekarpides?
LegoSonicBoy
2011-12-26 22:12:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaks LEGO arvutimängu, mis on mulle kuulunud alates 90ndate lõpust või 2000ndate algusest, LEGO Rock Raiders ja LEGO Creator Knights 'Kingdom, tulid suurtesse karpidesse nagu enamik teisi tollaseid arvutimänge. Kastides olid need CD ehtekohvrid, mis olid vooderdatud 14 naastuga piki selgroogu:

Loomulikult sobivad need naastud mis tahes LEGO SYSTEMi telliste ja minifiguuridega. Võite ka need ehtekohvrid üksteise peale laduda, kuna iga korpuse põhjas on torud piki vastavat külge.

Millised arvutimängud nendes LEGO spetsiaalsetes juveelikohvrites olid või vähemalt mis ajastust nad pärit olid? Ma arvan, et ka LEGO määras nende videomängude jaoks kategooriad, kuid ma ei mäleta seda tegelikult.

Kaks vastused:
Ali
2011-12-27 22:48:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vau, ma mäletan neid. Kindlasti viib mind tagasi! Ma usun, et neid juhtumite versioone kasutati umbes aastatel 1997–1999, kui Lego hakkas esimest korda arvutimänge välja andma. Täpset teavet on raske kätte saada, kuid mul isiklikult on endiselt (kappi karbis) Lego Chessi, Creatori, Racersi ja Loco juhtumid, mõned esimesed välja antud arvutimängud, kõik koos naastudega.

Minu venna hilisem versioon loojast: Harry Potter (2001) tuli palju vähem põnevate tavajuhtumite hulka:

enter image description here

Palju varases staadiumis varased mängud tulid turskesse karpi, millel oli mängu jaoks sektsioon, samuti väike sektsioon legomänguasja jaoks.

enter image description here

Ma tean, et see oli Loco puhul ja usun (kui mälu ei peta) ka Looja puhul.

Ahh, ma pidage meeles, et ladusite korpuseid erinevatel viisidel, kui ootasin mängude laadimist ...

Pole aus! * Minu * LEGO Loco eksemplar oli kaasas ainult suures kastis oleva kasutusjuhendiga ja ilma ühtegi naastudega korpust ega mänguasja :( (omage siiski +1!)
Miks aitäh :) ja jah, ma ei tea, miks Lego neid peatas. Mäletan ka eriti seda, et nad tegid lego city kõvakaanelise raamatu, mis oli pappkarbis, millel olid suured kollastest tellistest esiletõstetud naastud ja millel oli ka kamber legotükkide jaoks, mida saate kogu raamatus koos ehitada. Head ajad!
Pole seda varem näinud. Ma võin ainult ette kujutada...
Jep, mul on LEGO Creatori eksemplar, mis oli varustatud "turbomootoriga" kolmerattalise mootoriga (väljalasketorust leekidega). Nad teevad endiselt kõvad köites raamatud tellistest, eelmisel suvel sain pojale Atlantise.
tombull89
2012-01-11 17:05:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli / on kogu Lego mängude esimene komplekt. Need, mis mul olid koos varrukatega, on järgmised (üritavad pilte saada).

  • LEGO Creator (tavaline, mitte Harry Potter või Knights Kingdom)

  • LEGO Loco

  • LEGO male (ei õnnestunud kunagi finaalmängu võita ...)

  • p> LEGO Alpha Team
  • LEGO Creator: Knights 'Kingdom.

Siin on kaks mängu, mida praegu leian, Looja ja alfatiim. enter image description here

LEGO Alpha Team oli suurepärane teema mitte nii suurepärase mänguga (vähemalt Rock Raidersiga võrreldes): /
@BoltClock, Mulle meeldis Lego Alpha Team mäng ... pani mind natuke mõtlema. Kunagi polnud Rock Raidersi mängu.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...