Küsimus:
LEGO 1-aastasele
frontendzzzguy
2012-05-01 18:34:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on poeg, kes on just saanud aastaseks. Mulle meeldib minu LEGO ja minu töölaud on kaetud minifigidega jne. Probleem on selles, et mu naine pole neile nii kiindunud. Mõtlesin, et kas keegi oskab soovitada komplekti, mis oleks sobilik minu jaoks poja jaoks muretsemiseks, et saaksin oma hobi koju tuua, ilma et tunneksin oma naise viha, või on natuke liiga vara teda LEGOga tutvustada?

Ole aus. Ostate need endale? või teie poeg? :) Kui enda jaoks, siis ära viitsi. Duplo on uskumatult masendav mängida, kui olete Legoga harjunud. Teie poja puhul kahtlustan, et kell 1 ta seda ei tee, kuid lõpuks saab ta sellest aru. Kuid kiiret pole ja see ei kriibi ka teie lego sügelemist.
Neli vastused:
Ambo100
2012-05-01 19:24:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO tellised ei sobi alla 3-aastastele lastele, kuna neid peetakse võimalikuks lämbumisohuks.

LEGO müüb ka kaubamärki DUPLO ehitusmänguasju, mis on kaks korda suuremad kui tavalised tellised. DUPLO tellised on mõeldud lastele vanuses 1½ kuni 5 aastat.

enter image description here

Pange tähele, et mõned DUPLO komplektid sisaldavad kühvleid, lippe ja muid väikeseid esemeid, mis võivad olla ohtlikud. Nii et hoidke need jupid paariks aastaks ära ...
Zhaph - Ben Duguid
2012-05-01 22:39:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO Group tegi ka valikut nimega LEGO Baby või Primo, mis oli üsna sobiv alates sünnist.

Seda ei toodeta praegu, kuid see tuleb välja e-posti teel ja nagu ikka ja jälle ning on Duplo ja seega ka standardsete LEGO plokkidega veidi kasutatav.

Esemed varieerusid sellistest kõrist ja näritavate kroonlehtedega:

Flower Teething Rattle

Edasijõudnumatele hoonekomplektidele:

Happy Explorers Stack 'n' Learn

Mõlemad pojad nautisid oma virnastamisdžunglite komplekti ja Bathtime'i paat on endiselt tugev; )

Lol, see pilt on eepiline: D [Lillehammaste kõristi] (http://i.stack.imgur.com/gBHA5.jpg)
Nathan
2012-05-02 23:06:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Samuti on Megabloksi toodetud mitte-Lego toode, mis on väikelastele tõeliselt hea. Nendel plokkidel olevad naastud on ümardatud, nii et neid on lastel lihtsam koos kokku lukustada. Kuigi need pole nii tugevad kui mõned Lego tooted, tunduvad need siiski päris väikelastele sobivad.

Sellele sekundeerides on need tegelikult QUATRO-skaalal ja ühendaksid DUPLO / tavalise suurusega asjadega, kuid ainult põhjas. Mõlemal juhul sain ma neist 2 suurt kasti ja kõik 3 last armastavad neid ka seetõttu, et ehitised lähevad väga kiiresti SUUREKS.
Aaron D. Marasco
2012-05-02 04:12:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks DUPLO-le on olemas ka QUATRO. Need on ootuspäraselt neljakordsed ja muljetavaldavalt ühilduvad standardsuuruses ja DUPLO-ga. Olen mõned pärinud, nii et pole aimugi, kas neid ikka tehakse või müüakse.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...