Küsimus:
Duplo vedur: milleks seda sisemist osa kasutatakse?
Benoit
2018-10-09 17:34:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

/Tagasi

Olin sunnitud duplo-veduri täielikult lahti võtma. Mu poeg mängis sellega liivakastis ja arvake ära, see ei töötanud enam. Iga osa (peamiselt telje ja hammasrataste) puhastamiseks kasutasin väikest harja. Mul õnnestus lõpuks kogu liiv lahti saada. Seejärel panin veduri uuesti kokku.

Küsimused

Lõpuks sain 2 väikest osa, millest ma ei saanud aru, kuhu need panna, ega ka seda, mida neid kasutatakse jaoks. Tundub, et kõik töötab ilma nende 2 osata - mu poeg on jälle õnnelik. Need on kumerad osad, mille külge on kinnitatud vedru. Need asuvad selle pildi vasakul küljel:

enter image description here

Mis need on 2 kasutatud osad ja kuhu peaksin need panema?

Kas on mingit võimalust, et saaksite osade valgustust üldse parandada? Natuke raske on varjus näha musta plastiku detaile;)
Kaks vastused:
Jeroen
2020-07-19 18:05:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Need on kaitselukud. Kui miski (oletame, et laste juuksed või osa nende riietest) takerdub ja lohiseb ratta sisse, lukustavad need väikesed klotsid rattad kinni ja veenduvad, et see ei vea enam kinni jäänud asju. Niipea kui kinni jäänud osa tagasi tõmbate, avanevad vedrud.

Rin Rio-Oki
2018-10-10 08:02:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jätkake YouTube'i ja vaadake, kuidas see tüüp parandab ühe oma väikelapse kinnijäänud rongi. enter image description here

Võrreldes teie pilti tema videoga, näeme üldist ala, kus "puusa vedrud" peaksid olema, kuid minu vaatenurgast ei oska ma öelda, kas tükid klõpsatavad kuidagi sisse või lagunesid need lahti monteerimisel. Seal peate selle hinnangu andmiseks astuma. enter image description here

Milleks neid kasutatakse? ...

Hmmm .. Ma ei tea täpselt, kuid pärast video vaatamist teame, et mootorisort hõljub üliraskelt ja võib-olla aitavad "puusa vedrud" pehmendada mis tahes koputamist, mis tuleneb käivitamisel edasiliikumisest. Kas neid tuleks nimetada hoopis "tõukejõu summutiteks"? Ma lihtsalt ei tea. enter image description here Kas vajate neid? ...

Sõltub individuaalsest temperamendist. Kui tüütu oleks sinna tagasi tulla?See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...