Küsimus:
Millist sisemist elektroonikat LEGO Boost kasutab?
jncraton
2017-08-26 21:56:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Millised konkreetsed elektroonilised komponendid on Boost Move Hubis olemas?

üks vastus:
jncraton
2017-08-26 21:56:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Move Hubis olev põhiplaat näeb ülevalt välja selline:

top

Ja põhi:

bottom

Move Hub sisaldab järgmist riistvara:

Mootorid

Kaks sisseehitatud mootorit on üsna standardsed Alalisvoolumootorid. Nende hulgas on optika pöörlemisloendamise varases staadiumis.

Pardal on kaks LB1836 mootorijuhti. Need on kahekanalilised osad, seega eeldatavasti on üks sisemootorite (A ja B) juhtimiseks ning teist väliste portide (C ja D) juhtimiseks.

Side

Boost kasutab juhtimisseadmega suhtlemiseks STMicroelectronics'i BlueNRG Bluetooth Low Energy (BLE) protsessorit. Lisateavet leiate siit:

http://www.st.com/et/wireless-connectivity/bluenrg.html

See protsessor on üsna omaette võimas. Sisemiselt sisaldab see 32 MHz ARM Cortex M0 koos 12KB RAM ja 64KB välklampidega. See kiip on oluliselt võimsam kui RCX-liini peamine protsessor.

Protsessor ja mälu

Boosti peamine protsessor on STMicroelectronics'i STM32F070 RBT6. See hõlmab ja ARM Cortex M0 sisemiselt. Sellel on järgmised tehnilised andmed:

  • 48 MHz kell
  • 16 KB RAM
  • 128 KB Flash

See osa asub kella kiiruse ja saadaoleva salvestusruumi osas samas piirkonnas kui NXT jaoks kasutatud protsessor.

Muud funktsioonid

Pööramiseks on tahvlil üks nuppu seade sisse lülitatud ja üks RGB LED, mida saab programmeerida rakenduse Boost kaudu. Aku kasti mahub 6 AAA patareid, mis tagavad 9 V pinge.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...