Küsimus:
Kuidas lekkinud pneumaatikat parandada?
Sebastian Wahl
2011-12-03 18:04:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõnel mu pneumaatikaosal, enamasti kolbidel, on tihendid, mis ei takista enam õhu täielikku väljapääsu. Mõnes osas on need ebausaldusväärsed ja teistel ei tööta üldse.

Miks need osad lekivad, kuidas ma saan vähendada riski, et see võib tekkida hoolduse ja / või nõuetekohase hoiustamise korral, ja kas see on olemas Kas saaksite juba lekkivaid osi parandada?


Zhaph soovitas kolvi lahti võtta ja tihend asendada o-rõngaga, kuid kõnealune tihend ei olnud lihtne o-rõngas ja asenduse saamine on korralikult keeruline: Parts which makes up a Lego piston Alates vasakul:
  1. ülemine osa, mis lukustab kõik kokku
  2. ülemine kummitihend, veidi erilise kujuga
  3. alumine kummitihend, mis on lihtsalt lai kummirõngas
  4. Plastist vaherõngas kahe kummitihendi vahel

Ehkki pealmine osa on eemaldatav ohutu, kahjustub alumine kummitihend, kui proovite seda teha suruge see kolbist välja. Surve maht, mida see pärast sundimist suudaks säilitada, kui paar korda välja lülitada, muutub piiratud.

Ma ei olnud veel aru saanud, mis on [pneumaatika müürilinkidel] (http://www.bricklink.com/browseList.asp?itemType=P&catString=159).
Kuni viimase ajani polnud aastaid toodetud ühtegi pneumaatikat sisaldavat komplekti, nii et need olid muutunud üsna haruldaseks, kuid neil oli endiselt nõudlust. Arvasin, et see oleks praeguseks juba paremaks läinud, aga varu on vist ikka vähe ...
üks vastus:
Zhaph - Ben Duguid
2011-12-04 02:20:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Osad muutuvad lekkivaks, kuna kolvide sisemised tihendid halvenevad.

Tavaliselt tehakse tihend o-rõngaga - ümmarguse kummipaelaga (nii ristlõige kui ka kuju) - kui see on nii LEGO kolbides ja siis on võimalik, et o-rõngad on valmistatud LEGO kummilintidega sarnase kummiga ja siis need riknevad aja jooksul samamoodi nagu kummikud.

Ma pole proovinud ühtegi oma kolbi lahti võtta, nii et ma ei osanud öelda, kui lihtne on neid parandada - need näevad välja, et peaksite saama musta osa lahti keerata ja kolvile niimoodi juurde pääseda (seal on YouTube'i klipp, kus keegi siin teeb, näete ka kolvipead, kuid ma ei saa kinnitada o-rõngast).

Hea auto varuosad või sarnane pood peaks saama müüa valikut asendajaid.

Minu sukeldumisajast lähtuvalt ei saa selle aja jooksul peatamiseks midagi muud teha, kui ainult neil silma peal hoida. ja kontrollides regulaarselt nende asendamist / p>

Ühte olen proovinud lahti võtta ja neid on kolm. Kolvi põhjas on üsna lai kummist rõngas. Siis tuleb väike tavalisest plastikust vahetükk. Ülaosas on üsna keeruline kummist osa ja kahjuks see on see, mis tavaliselt probleeme tekitab. Selle asendaja hankimine on keeruline ... Lisan küsimusele foto.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...