Küsimus:
Kas on seaduslik müüa kohandatud element, mis pakub Technici pin-ühendust?
Thomas Walsh
2018-01-18 02:25:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei tea, kas oleks seaduslik Lego Technicule kohandatud tükk toota ja see maha müüa? Tükil on 4 ühilduvat auku Technici tihvtide jaoks. Selle põhjal, mida olen uurinud Lego Technicu patentides, kehtib väide (iga patendi esimeses lauses) "komplektidele", mitte üksikutele osadele. Siin on patendid:

Kas keegi teab, kas tihvtide aukude süsteemi hõlmavad konkreetsed patendid? muidugi kasutage kindlasti oma disainilahendusi ja ärge rikkuge autoriõigustega ühtegi nende kaubamärki pakendi, turunduse jms osas.

üks vastus:
jncraton
2018-01-18 04:25:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole jurist ja soovitan teil enne süstevormidele raha viskamist nõu pidama, kuid minu teada peaks see hästi olema. SBrick teeb seda kindlasti juba:

SBrick photo

Enamikus jurisdiktsioonides on patentide kehtivusaeg 20 aastat või vähem. Technici tihvtiühendus pärineb Expert Builderist 1977. aastal, seega pole see praegu patendikoormusega koormatud.

Paistab, et teie kaks patenti, millele olete 1990ndate lõpust linkinud, näivad olevat ZNAP-i jaoks, mis kasutab teist ühendussüsteem:

ZNAP Connection photo

Paljud ettevõtted, kellel on LEGO-laadseid tooteid, näivad pääsevat lihtsalt karbile märkides "ühilduv". Nad ei maini LEGO-d, kuid kõik teavad, millega see mänguasi sobib.
Tänud jncraton. See muudab asjad selgemaks. Enne raha investeerimist konsulteerin advokaadiga. Kui juhuslikult teate, kust leida patendi aastast 1977, oleks see väga teretulnud! Tundub, et ma ei leia seda.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...