Küsimus:
Kuidas ühendada kaks mudelit ühe OF-mootoriga?
jvminifig
2016-12-28 02:09:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tere, proovin teada, kas vaateratast ja talveküla karusselli on võimalik ühendada ühe Power Functions mootoriga.

Kas see on võimalik? Kas kellelgi on linki videole, mis võib-olla keegi on seda teinud? Ma ise ei leidnud seda Youtube'ist. Või ehk skemaatiline?

Milline vaateratta komplekt? Uus 10247 või vanem 4957?
Kaks vastused:
Phil B.
2016-12-30 18:13:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks Ambo100 väga kenasti üksikasjalikule vastusele tahaksin lisada veel ühe võimaluse: kui kumbki neist, mida te toidate, võib hõõrdumise all kannatada (või võib-olla laps hoiab seda paigal), pakuvad lahendused mootori ja telgede suure pöördemomendi korral, mis võib omakorda põhjustada nende komponentide kahjustusi (kuigi LEGO mootorid on mõeldud liiga suure koormuse korral välja lülituma). Selle vältimiseks võite kasutada Ambo100 pildi valges kastis diferentsiaali, nagu sellel pildil:

enter image description here

Mootor ühendage paremas alanurgas oleva teljega (suure tanvarustusega käigukastiga) ning ühendaksite vaateratta ja talvekarusselli vasaku ja parema väljundteljega. Diferentsiaal jagab mootori väljundvõimsuse kahele teljele ja hoiab mõlema telje summeeritud pöörlemise konstantsena ka siis, kui ühel teljel on takistus (teine ​​telg hakkaks lihtsalt kiiremini pöörlema).

Mulle meeldib teie kujunduses ülekande kujundus paremini. Ma ei arva, et minu kasutatav telliskivi (Technic, Brick 6 x 8 Open Center) oleks tänapäeval isegi paljudes Technicu komplektides ja see osa on väiksem. Diferentsiaali tasub kindlasti lisada ka siis, kui teil on osi. Kuidagi meenutas see mulle ülekandearvu, mille lisasin oma vastusele.
Teie 6x8 Technicu tellis on hõlpsasti asendatav kas 4x 1x6 Technic tellistega või 2x 1x8 ja 2x 1x4 Technic tellistega (ja disaini tugevamaks muutmiseks võite teha ühe kihi ainult 1x6 ja ühe kihi 1x8 + 1x4 tellistest).
Ambo100
2016-12-29 00:20:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sõltumata mudelitest saate alati ühendada ühe mootori ühe või mitme mudeliga, jagades telje (näiteks) nurkrataste või kaldus hammasrataste abil.

Vaatasin kahte võimalust horisontaalse ja vertikaalse pöördemomendi edastamine siin, kasutades ussrattaid ja nupurattaid, eelmise küsimuse kohta, mis käsitleb horisontaalse pöördemomendi edastamist vertikaalsele.

jncratonil on ka hea näide kaldus hammasrataste kasutamisest sama asja saavutamiseks, mis minu arvates toimiks antud juhul paremini, kuigi see sõltub tegelikult sellest, milliseid osi teil on pikali või mida soovite osta.

Põhimõtted kehtivad ka siin, välja arvatud see, et peate kasutama kahe telje / liigendi asemel kaks. Kui teie mudelid on üksteisest kaugemal, võite kasutada lisatelgi, mis on ühendatud standardsete Technici teljeklemmidega või u-liigenditega (universaallülid), mida saab kasutada väikeste nurkade all.

Teie edastamine võib lõpuks välja näha selline. Punane telg annab mootorilt ajami ja pöörleb rohelist ja sinist telge teie kahe eraldi mudeli jaoks.

enter image description here

Samuti võite kiiruse realistlikumaks muutmiseks reguleerida ülekandearvusid otse käigukasti juures või mudelitel endil. Võib-olla soovite, et vaateratas pöörleks aeglasemalt kui näiteks karussell.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...