Küsimus:
Kahe XL mootoriga mootori töötamise probleem
LegoFan
2017-04-05 14:11:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovime oma Grand Prix võistlusautot juhtida kaugjuhtimispuldiga ja sooviksime rataste jaoks kasutada kahte XL-mootorit. Üks mootor iseenesest töötab hästi, kuid ühendatuna lakkavad mootorid töötamast. Kas võib juhtuda, et aku pole mõlema jaoks piisavalt tugev?

Tere tulemast LEGO Answers lehele. Kas saaksite meile pilti näidata, kuidas teil see juhtmestik on?
Peate selgitama loodud vooluringi või esitama sellest pildi, et saaksime teid aidata.
Täname vastuste eest. Proovin homme pilti üles laadida. Püüdsime mootorid vabalt töötada ilma sisse ehitamata ja see on sama probleem.
Testisime mootoreid otse akukarbil ja mootorid töötavad 1 või 2 sekundit hästi ja siis nad peatuvad. üks mootor korraga on korras.
pärast veel paari testi ..... see on akukarp. Testisime mootoreid teisel kastil ja kõik töötab nii nagu peab.
üks vastus:
jncraton
2017-04-05 21:14:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu teised on öelnud, on teie kujundust nägemata keeruline teada, mis toimub. Ma eeldaksin, et see, mida te kirjeldasite, töötab, kuid on võimalik, et teie disain koormab akukarbis olevat ülevoolukaitset üle.

PF-i akukarbid on loodud pakkuma 800 mA. Veelgi enam, ja neil on sisseehitatud kaitse võimsuse vähendamiseks ja kahjustuste vältimiseks.

LEGO näitas, et XL-mootorid tõmbavad normaalsetes tingimustes 300mA ja Philo vool on seiskunud loetletud 1800mA juures. Üks seiskunud XL-mootor võib akukarpi üle koormata ja ka kaks neist rasket tööd tehes saavad sellega kergesti hakkama. Lisateabe saamiseks vaadake seda vastust.

Kiire kontrollina, kui ühendate mootorid autost lahti, et need saaksid lihtsalt vabalt töötada, kas nad suudavad mõlemad ootuspäraselt töötada ? See peaks toimima hästi ja joonistama ainult 160mA, kui kõik on ühendatud ja töötab korralikult. Kui ei, siis peab üks teie komponentidest töötama ebaharilikult või see pole korralikult ühendatud. Nagu teised on öelnud, aitaks foto meil diagnoosida ühendust või luua probleeme.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...