Küsimus:
Kas keegi teeb isesõitvat autot?
Nguyễn Trọng Tùng
2013-10-17 20:57:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaardistamine ja lokaliseerimine on tänapäeval robootika kuumimad trendid. Ja mis on põnevam, on see, et neid saab mõlemat rakendada odava robootikakomplektiga nagu LEGO Mindstorms!

Proovisin Google'i kuulsa auto järgi teha isesõitvat autot, kuid jäin mehaanilisse jänni. asjade pool. Ma ei saa aru, kuidas ehitada roboti peale pöörlev ultraheliandur, et kaardistada ja lokaliseerida.

Igasugune abi on väga hinnatud!

Soovitan teil kasutada muid ultraheli meetodeid, näiteks mõnda ultraheliandurit. Pöörlev ultraheli on traadi tõttu väga keeruline
üks vastus:
jncraton
2013-10-17 21:35:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tundub, et soovite kasutada ultraheliandurit pöörleva radarooga. See on kindlasti võimalik. Pange tähele, et juhtme tõttu soovite ilmselt, et andur paneks edasi-tagasi panoraamile, mitte ei läheks ringi täisringides. Siin on näide, kuidas see võiks välja näha:

NXT Radar

Selle projekti jaoks on siin ehitusjuhised:

http: / /www.nxtprograms.com/radar/

Ehitasin küll selle radari, kuid pidasin seda üsna piiravaks. Vertikaalne tellis oli liiga pikk, seega ebastabiilne ja traat keerdus selle ümber. Veel üks asi, seda ei saa auto külge kohandada.
Lihtsalt selguse huvides, kas peate silmas täismõõdus autot või LEGO autot?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...