Küsimus:
Millisest BIONICLE komplektist see mask tuli?
LegoSonicBoy
2011-10-28 04:33:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma leidsin just üsna rikkaliku poolharuldaste Suure Kanohi maskide varjamise. Kunagi ei teadnud, et ma neid kogusin! Igatahes nende seas oli see läbipaistev läbipaistev Kaukau (suur vee hingamise mask):

Võite selle maski läbipaistva sinisena ära tunda kui mida kannavad Mata Nuil Toa Gali ja mõned Ga-Matoranid (eriti Hahli).

Kuid mis mind selle maski juures köidab, on tõsiasi, et see on mitte sinine; see on värvitu . Olen vaadanud lehte Peeron, kuid selles pole loetletud üht värvi, milles see esines.

Kas keegi teab, millisest BIONICLE komplektist see mask võis tulla?

üks vastus:
#1
+10
LegoSonicBoy
2011-10-28 04:37:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leidsin vastuse selle küsimuse kirjutamise ajal, kuid postitan küsimuse ja vastuse ainult siltidele mõeldud dibide jaoks;)

Selle maski Peeroni leht, mille äsja linkisin, loetleb osa numbri kui 32571 . Otsin osa numbrit ja satun selle osa Brickipedia lehele. Alla kerides leian allika:

Läbipaistev:

Ilmselt leidsin selle maski koos arvukate pronks- ja hõbedaste Great Kanohi maskidega üks neist maskidest.

Lõbus fakt: selle värvitu Kaukau kujundas Toa Kopaka ja võib-olla ka Ko-Matoran. Toadel oli see mask teadaolevalt varustatud BIONICLE Chronicles 1: Tale of Toa, kuid pole päris selge, kas see on osa kaanonist. Selle maskiga pole minu teada ühtegi Ko-Matorani nime.

Hoidke julgelt silti hooldusõigust üksi :-)


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...