Küsimus:
Kas LEGO ettevõte müüb LEGO tellistest organisatsioonikaste?
Keen
2011-10-26 23:25:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võimalik duplikaat:
Millised on mõned salvestusvõimalused?

Kas on olemas LEGO ametlik tellistest hoidla ja organisatsiooni prügikastid saadaval? Kui ei, siis milliseid häid kolmanda osapoole võimalusi on? Otsin üleminekut lihtsalt suurte LEGO tellistega täidetud plastkarpide olemasolule, mis nõuavad minult läbi kaevamist, ja võimalusest kiiresti juurde pääseda konkreetsetele tellistele, mida mul ehitamisel vaja on.

Need on parimad konteinerid, mida olen kasutanud: http://www.harborfreight.com/24-divider-storage-container-94458.html - väljatõmmatavad prügikastid kipuvad olema vaev, kui soovite omaette tükki. pead seda otsima.
@Pubby8 Palun lisage see vastuseks.
[Sarnane küsimus?] (Http://bricks.stackexchange.com/questions/122/what-are-some-storage-options)
@daviesgeek Jah, ma lõpetaksin oma küsimuse selle küsimusega.
üks vastus:
#1
+12
Joubarc
2011-10-26 23:41:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO ettevõte on tõepoolest regulaarselt välja andnud salvestusruumi lahendusi. Need võivad olla suurepärased lastele (viimased on telliskujulised), kuid olgem ausad, tõsiste fännide jaoks on nad enamasti mõttetud. Ja kallis.

Sõltuvalt kogu suurusest ja sortimismeetodist (mis on veel üks arutelu, kuid pidage enne sortimist vormi, mitte värvi järgi), peate minema üle tegema - ise riiulid (need, millel on palju plastikust sahtleid) või mis iganes soovite. Kui kasutate sahtleid, veenduge, et need oleksid poolläbipaistvad, või laske kleepida detaili kujutisega kleebis. (LEGOlandi disainerid liimivad ühe tegeliku osa näidise.) näiteks tema.

See nõuab nagunii mõningaid katsetusi, nii et ärge ostke liiga palju kallist eset, enne kui olete kindel, et see sobib teile.

Kas teil on mingeid soovitusi Suurbritannia jaemüüjatele?
Tundub, et AKRO-l on [sellist tüüpi konteinerid] (http://www.akro.co.uk/plastic_takeaway_containers- (9766) .php) pidasin silmas, aga see on vaid viie minuti googeldamine, ma ei ela Suurbritannia.
Neid läbipaistvaid plastikust AKRO konteinereid kasutatakse tavaliselt Ühendkuningriigi väljavõtetel (väljavõtmisel?)! Ma polnud kunagi varem mõelnud neid selleks kasutada.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...