Küsimus:
Kas läbipaistvad neoon Lego tellised on valmistatud tavapärasest erinevast plastikust?
aedia λ
2011-10-26 10:00:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

läbipaistvaid, fluorestseeruvaid legotelliseid on mitut värvi. Eelkõige on 1990. aastate alguses kasutusele võetud " trans neoonkollane" ja " trans neoonoranž" erineval kujul nagu suusad, satelliitantennid ja visiirid.

Eurobricksi arutelu selle üle, miks minifigisid ei tehta läbipaistvatest värvitoonidest, viitab sellele, et läbipaistvad värvid nõuavad tavalisest tellistest erinevat plastvaiku:

Ma arvan, et küsimus on selles, et (Jamie Berardi [Lego disainer] sõnul on läbipaistvad tellised valmistatud pigem polükarbonaatplastist (PC) kui ABSist. Ja see on enamasti hea, kui teil on läbipaistmatu ABS ja läbipaistev arvuti, töötab see suurepäraselt. ... Aga kui arvuti ja arvuti osad üksteise kõrvale satuvad, seovad nad VÄGA tihedalt.

Ma pole seda läbipaistvate tellistega kunagi varem tähele pannud, kuid võib-olla on see probleem ainult teatud plokkide jaoks või minifiguurides vajaliku paindlikkusega. Sellegipoolest on hea teada selle omadusi, millega te töötate!

Leian palju teavet tavaliste ABS-telliste kohta, kuid vähe sellest, kuidas läbipaistvaid neoon-Lego-telliseid valmistatakse. Kas need tellised on valmistatud pigem arvutist kui ABS-ist?

Mul on kombeks kõik oma varutud 1x1 ümmargused plaadid kokku laduda ja olen kindlasti märganud, et kui panen läbipaistvad plaadid kokku, on neid raskem eraldada kui läbipaistmatuid.
võimalik eksemplar [Millisest plastikust Lego tellised on valmistatud?] (http://bricks.stackexchange.com/questions/191/what-kind-of-plastic-are-lego-bricks-made-of)
PC-vaigud on ka hallitusseente suhtes abrasiivsemad.
üks vastus:
#1
+23
Joubarc
2011-10-26 18:46:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõik see on õige, ABS ei saa olla läbipaistev ja seega on läbipaistvad osad valmistatud arvutist. PC-võlakirjade vastu mõeldud PC on liiga tihedalt kinni ja disaineritel on tegelikult keelatud seda oma mudelites teha. (Mul on 4-tolline valguse mõõgatera kinni Technici tala ristsuunas, mõlemad punased ja ma ei saa seda välja.)

Olen üsna kindel, et leidub mõni disainer (võimalik, et Jamie Berard tõepoolest) disaineritele keelatud asjadest, kuid ma ei leia seda tagasi.

Muuda: @Grandpappy leidis selle tagasi: http://bramlambrecht.com /tmp/jamieberard-brickstress-bf06.pdf ja selle tõepoolest autor Jamie Berard. Tasub ikka ja jälle lugeda.

Lihtsalt selgitus, minu lingi andis @Kramii!
Pole midagi häbeneda, tead :-)
Mul on [väike loojakomplekt] (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=5865-1) (5865), mis nõuab kahte selget 1x2 plaati üksteise otsa laotud. Huvitav on aga see, et kõigil kolmel mudelil on plaadid virnastatud, nii et pole vaja neid eraldada.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...