Küsimus:
Kuidas ehitada (automaatne) Mindstormsi laadimisjaam?
oezi
2011-10-26 14:31:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõtlen osta LEGO Mindstormsi ja hakata programmeerima roboteid. Olen lapsest saati tarkvarainsener ja LEGO fänn, nii et see kõlab nagu minu kõige kallimate hobide ideaalne kombinatsioon.

Kuid mulle tulevad meelde mõned küsimused, mida ma lihtsalt ei saa LEGO veebisait:

  • Kas on võimalik programmiliselt kontrollida aku laetuse olekut?
  • Kuidas on NXT 2.0 plokk, kust pärineb kõigi nende mootorite ja andurite võimsus? laetud
  • Kas on võimalik ehitada mingisugune laadimisjaam, kuhu minu robot saaks laadimiseks sisse sõita?

Selle mõte on, tahaksin väga on robot, mis sõidab ringi asju ajades ja kui patareid on peaaegu tühjad (oletame, et < 10%). see sõidaks iseseisvalt laadimisjaama - ja kui see on jälle täis (> 95%), tuleks uuesti jaamast välja ja jätkaks muude asjadega.

„Laadimisjaama” puhul ütlen, et see on ebapraktiline, välja arvatud juhul, kui plaanite oma NXT-d pidevalt sisse jätta. (Mida ma ei soovita teha, juhul kui aku peaks katki minema või midagi muud.) Parem on osta varupatarei.
Viis vastused:
#1
+14
Tim
2011-10-26 15:48:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tarkvarainsenerina oleksite tõenäoliselt kodus tavalisema püsivara ühilduva C-tüüpi keeles NXC. Seejärel saate kasutada BatteryLevel () .

Kui soovite kasutada standardset programmeerimiskeskkonda, kasutage seda kohandatud plokki.

@Dori Mul oli * täpselt * sama muudatus, kuid ma polnud klõpsanud nuppu „Salvesta muudatused”. :)
#2
+10
jwueller
2011-10-27 06:44:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. Jah, aku taset on võimalik kontrollida. Olen ka tarkvarainsener ja olen seda juba erinevates keskkondades (leJOS, NXC) teinud.

  2. Seda ei laeta. See kasutab standardseid AA patareisid. Siiski on olemas tõesti mugav laetav akupakett.

  3. Sellega võiks tõenäoliselt ehitada laadimisjaama, kuid see võib olla üsna keeruline tegema. Niipalju kui ma tean, pole selliseid "traadita" laadimisvõimalusi nagu mõned mobiiltelefonid kasutavad (magnetväljade kasutamine energia ülekandmiseks või midagi muud). Peaksite robotiga pistiku poole sõitma, kuid eeldan, et see on võimalik

Aku kasutab laadimiseks LEGO rongitrafot, sellel on 5,5 mm pistik. Minu jaoks tundub selle automaatne ühendamine teostatav, kuid see vajab mõningast sebimist.
@starblue: täpselt. Seda ma üritasin öelda.
+1 aitäh vastuse eest - kahjuks saan valida vastuvõetuks vaid ühe, nii et lasen hääletustel otsustada
#3
+3
Joubarc
2011-10-27 09:35:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ümberjagamise osas pidage meeles, et keegi pole öelnud, et peate kasutama AA patareisid või laetavat pakki. Võite ehitada oma laadimisadapteri, mis tähendab, et saate selle varustada ka mõne muu (võimsama?) Oma akuga ja teil on laadimiskontakte, millele on laadimisjaama jaoks hõlpsam juurde pääseda. (Või kasutage juhtmevaba laadimist, kui oskate).

See võib nõuda elektriteadmisi, kuid seda on lihtsam automatiseerida kui proovida laadijat uuesti laetavasse akusse ühendada. See tähendab, et saate mõlemad ühendada, kasutada uuesti laetavat akut ja lõigatud toitekaablit, et ühendada see suurte laadija kontaktplaatide või muu sellisega.

+1 aitäh vastuse eest - kahjuks saan valida vastuvõetuks vaid ühe, nii et lasen hääletustel otsustada
Pole probleemi, kuna sa esitasid mitu küsimust ja ma vastasin ainult ühele neist, ei tohiks minu vastus nagunii olla aktsepteeritud.
Ma arvan, et traadita hamstri ratta induktsioonlaadimisjaam on korras! Lihtne teha, lõbus vaadata.
#4
+2
Mike Sims
2012-02-05 01:30:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vaja on traadi traadita laadijat, mille pinge ja vool on teie roboti laadimiseks sobiv.

siin on link juhendile, mis näitab teile, kuidas ehitada üldist traadita laadijat. Peate selle kohandama oma vajadustele. st reguleerige vastuvõtja pinget toitepaketi laadimiseks.

http://www.instructables.com/id/Wireless-Ipod-Charger/

Koos selle vooluringi abil peaksite saama ehitada laadimisjaama, mille BOT peab enda laadimiseks lihtsalt lähedale jõudma. (väike padi, mille saatja on aluses ja kodu signaal, mida robot suudab jälgida)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...