Küsimus:
Miks kasutas Lego sama numbrit kahe erineva komplekti jaoks?
Kramii
2011-10-28 09:07:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Näiteks Ricky Racoon oma rolleril aastast 1979 on täiesti erinev komplektist House with Garage aastast 1996, kuid neil on sama number (324). Miks Lego taolisi numbreid taaskasutas? Kas nad jätkavad vanade numbrite taaskasutamist?

üks vastus:
#1
+15
Erik Olson
2011-10-28 11:47:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mäletan, et keegi küsis seda Taani töötajalt 2003. aasta paiku USA-s toimunud avalikul üritusel. LEGO töötaja ütles väga tagasihoidliku häälega lihtsalt "Me unustasime". LEGO töötajad tunnistasid enne seda, et kasutasid vanade juhiste jaoks tellistest riiulit, kuna neil polnud veel digitaalset ettevõtte arhiivi.

Võimalik, et nad teadsid numbritest ega näinud pensionile jäänud numbri taaskasutamisel probleemi. Probleemiks oleme meie kinnisideefännid! Lapsena olin oma esimest LEGO meistrikataloogi tehes ärritunud, kui avastasin, et 540 on uuesti kasutatud Swiss Villa, 1973 ja Police Units, 1979 (enne kui nad olid) määras selle Basic Building Set, 1985. Argh!)

Selle Peeroni otsingu abil leiate palju näiteid. Muutke -2 väärtuseks –3, jne, et leida rohkem kihte. Avage komplekt ja muutke seejärel URL-iks -1, et näha, mida see varjatud on (mõnikord on Peeron uuema komplekti esmalt inventeerinud kui -1.)

Nii et näete, kuidas nad seda ikka teevad. Kuid enamasti tehakse seda esemete, reklaamkampaaniate, põhitelliste ja mittetellistest joontega. Ma ei leia tuumikomplekti, mis pärast 2000. aastat mõne teise komplekti numbri maha lööks ( vt näiteks Scorpion Buggy). Võib-olla on nad pärast seda peatunud?

Ma olen üsna kindel, et nad üritavad seda tänapäeval vältida, kuid nagu te ütlete, siis sel ajal nad lihtsalt ei hoolinud sellest.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...