Küsimus:
Millised on parimad võimalused LEGO RC auto ehitamiseks?
Coyote
2011-10-26 01:20:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tahaksin ehitada puldiga auto. Ja kui kellelgi on selleks juba hea lahendus, prooviksin seda hea meelega.

Mul on juba mõnda aega aega ja materjali LEGO loomingu ehitamiseks. Ja nüüd olen valmis uuesti alustama.

Eelmine kord, kui ma LEGO-ga mängisin, olid elektrimootorid ja sellised, kuid kõik, mis mul oli, oli juhtmega kaugjuhtimisega ja funktsioonid olid väga lihtsad. Otsin täpsemat ja traadita lahendust.

Olen teadlik toitefunktsioonidest. Kuid mul pole nendega kogemusi. Kas see oleks hea algus? Millised on muud võimalused?


Muuda : mõnes vastuses soovitatud mõttetormid võiks olla lahendus, kuid ma pole selles kindel. saab veel praktiline ...

Tundub, et mingil hetkel oli ametlik rida LEGO RC autosid. Mõtlesin millelegi sarnasemale. Existing LEGO RC car8675 Outdoor Challenger

Kuigi ma sooviksin vältida kolmandate osapoolte komponentide lõikamist ja kleepimist, pole mul midagi selle vastu, et midagi väga lahedat saaksin häkkida.

Nagu @pcantin soovitas, et on olemas adapterid, mida saaksin LEGO liidestamiseks kasutada kolmanda osapoole mootoritega jne ... uurin seda. Kuid ma hindaksin selles osas mõningaid paremaid näpunäiteid.


Muuda Olen juba teadlik IR-kaugjuhtimispuldi toitefunktsioonidest See on hea lahendus kohe (nüüd), kuid otsisin midagi täpsemat.

Ma pole varem Arduinost kuulnud, kuid arendajana olen sellest lahendusest täiesti vaimustuses. . Mul pole praegu aega seda testida. Kuid see võib saada vastuseks, mida otsisin.

Veidi inspiratsiooni YouTube'is: [LEGO tehnikaauto koos Power-funktsioonidega] (https://www.youtube.com/watch?v=Rir3Qy1jEHI). Selle müra ees müts maha!
See on ilmselt minu lemmik kogu lego rc auto - http://www.youtube.com/watch?v=jHWDSnWk2jU
Siin on üks, mille ma eelmisel aastal valmistasin. (http://phillipecantin.blogspot.com/2011/10/lego-rc-car.html)
@pcantin Mulle meeldib vormitegur! väga tõhus!
Kuus vastused:
#1
+15
Atilla Filiz
2011-10-26 13:06:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma kasutan kaugjuhtimisega paagi jaoks Mindstorms NXT tellist ja Android-nutitelefoni. Negatiivne külg on see, et NXT mootorid on tavalistest Power Functions mootoritest aeglasemad ja PF-mootorite ühendamine NXT-tellisega nõuab lisakomponente.

Isiklikult olen NXT-mootoritega rahul ega viitsi PF-i silitada. mootorid. (Ometi.)

Siin on näiteks veoki moodulkujundus: http://www.nxtprograms.com/MTV/index.html
kasutan seda rakendust minu kaugjuhtimispuldi jaoks: https://market.android.com/details?id=org.jfedor.nxtremotecontrol

#2
+14
pcantin
2011-10-26 01:26:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Isiklikult läheksin kontrolleriks Arduinoga (autos) ja Android-telefoniga (bluetoothi ​​kaudu). Nende kahe segamise kohta on veebis palju viiteid.

Põhiprobleemiks on liidestamine mitte-Lego osadega (mootorid, PCB jne). Õnneks leiate Lego-adapteri osi paljudelt robot- / elektroonikasaitidelt. Näiteks aadressil Pololu: http://www.pololu.com/search?query=lego&x=0&y=0

Muuda 1 (Howto) Androidi Bluetooth-side : seal on põhileht ja näidis (alustasin sellest ja muutsin seda). Rakendust „Sena Bterm” saate kasutada ka märkide saatmiseks ja vastuvõtmiseks (programmeerimine pole vajalik, kuid väga lihtne).

Arduino bluetooth communication : see on kõige lihtsam osa. Kõik, mida vajate, on bluetooth breakout board ja ühendage see Arduinoga selliselt. Tahvli kasutamine on sama lihtne kui mis tahes tavaline jadakommunikatsioon, nt:

  void setup () {Serial.begin (115200);} int inByte = 0; void loop () {if (Serial. saadaval () > 0) {inByte = Serial.read (); if (inByte == '1') {Serial.println ("test1"); } else {Serial.println ("test2"); }}}  

See kood loeb sissetulevad baidid ja kirjutab vastutasuks „test1” või „test2”.

Riistvara : see on kõige lahedam osa, sest saate teha seda, mida iganes soovite. isiklikuks kasutamiseks kasutasin paljusid Lego Technicsi ja muutsin neid kunagi võõraste osadega liidestamiseks. Otsige veebist ja leiate lahedaid Legoga ühilduvaid asju nagu see servoliide, see servo klamber või see ratas.

Teil on kõige huvitavam vastus sularahaautomaat, kuid kas teate häid õpetusi, mis võiksid mind sellise projekti kavandamisel aidata?
Lisasin lisateavet jaotisse „Muuda 1”
Aitäh! Arduinost pole ma kunagi kuulnud. Pärast peamise veebisaidi vaatamist näib see olevat lahendus, mida ma naudiksin palju. Alustan tõenäoliselt LEGO Power Functionsiga ja niipea, kui saan ühe Arduino lauast, hakkan sellega mängima.
Lahe. Kui sinna jõuate, olen küsimuste korral kohal
#3
+10
Zhaph - Ben Duguid
2011-10-26 02:48:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO on oma praeguse valiku „Toitefunktsioonid“ osana tootnud infrapunakiiruse kaugjuhtimispuldi.

See pakub järgmist:

  • Sisaldab 4 RC kanalit, 2 stoppnuppu ja 2 suuna juhtlülitit!
  • Kasutage mootori kiiruse reguleerimiseks rattaid!

IR Speed Remote Control

Teil on vaja ka vastuvõtjaid.

#4
+8
jcollie
2011-10-26 01:27:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

MindStormsi NXT kontroller võib töötada üle Bluetoothi:

http://mindstorms.lego.com/

Boonuspunktid Android-telefoni kiirendusmõõturi kasutamise eest sõiduki suuna määramiseks. Super lõbus teha ja mõju inimestele on suurepärane.
#5
+8
palacsint
2012-06-09 18:38:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

9398-1: 4x4 roomik on uue servomootoriga huvitav kandidaat. See on saadaval 2H2012. TechnicBricksis on rohkem pilte.

#6
+5
tooshel
2011-10-26 01:27:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nägin üks kord Lego poes ametlikku Lego kaugjuhtimispuldiga autot ja oleksin pidanud selle juba sel päeval hankima, sest pole seda enam näinud.

Nagu öeldud, peaks Mindstormsi ja bluetoothiga toega telefoniga olema võimalik seda ise ehitada.

Mõttetormid ja bluetooth? Kas teil on linke?
@Coyote Soovin, et mul oleks linke! Kuid kuna NXT 2.0 toetab bluetoothi, peaks seda olema võimalik telefonist juhtida ja olen kindel, et olen seda näinud (kuigi see oli ilmselt liiga mahajäänud).


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...