Küsimus:
Milline metall / sulam oli vanadel LEGO 9V rongiradadel?
mikl
2011-10-28 17:46:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO rööbasteed (tegelik rööpaosa) olid valmistatud mingist metallisulamist, mis ei tundu oksüdeeruvat ja millel on hea elektriline omadus (madal takistus).

Kõik ideed, mida see pakub võib olla?

Lihtsalt selle väljapanekuks on mul mõned vanad LEGO 9V rongirajad, millel näivad olevat väikesed oksüdeerumislaigud. See paneb rongi sõitma natuke ebausaldusväärselt, mis ei rõõmusta täpselt minu 6-aastast vennapoega.
Ooh, mis värvi laigud on? Kui see on teras, peaksid need olema roostevärvilised.
Kaks vastused:
#1
+10
oezi
2011-10-28 18:25:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole kindel LEGO osas, kuid Märklin, ettevõte, mis on spetsialiseerunud rongimudelite ehitamisele, kasutas lihtsat roostevaba terast alates 1982. aastast, on tõenäoline, et LEGO tegi sama :

  • Roostevaba teras on suhteliselt odav
  • See ei oksüdeeru (nagu nimigi ütleb)
  • Elektrilised omadused pole head, kuid te ei vaja eriti head (ja kallist) materjali nagu vask millegi "väikese" jaoks nagu mängurongide rajad (Märklin näitab, et see töötab)
  • Märklin ehitab elektri " H0 "rongid alates 1935. aastast võis selline kogenud ettevõte olla materjali valimisel inspireeriv näide.

Nagu starblue ütles, võib olla võimalik ka nikkel-siver. Selle spekulatsiooni teine ​​viide on saksa Wikipedia kirje, mis ütleb:

Die Schienenprofile von Modelleisenbahnen [...] bestehen mitunter aus Neusilber [...]

Tõlgitud: "mudelraudteede rööpaprofiil [...] koosneb mõnikord nikkel-hõbedast [...]"

Mõlemad kõlavad usutavalt - head leiud :)
#2
+3
starblue
2011-10-28 18:27:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võib-olla nikkelhõbe, mis oleks sobiv materjal. Kuid mõnevõrra kaudse nõude leidsin ainult saksa saidilt 1000steine ​​.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...