Küsimus:
Kus tehakse LEGO osi?
fredley
2011-10-26 20:44:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas kõik LEGO osad on valmistatud ühes tehases või on mitu tehast? Kus see on / on? Kui neid on mitu, kas erinevate tehaste / komplektide jaoks on erinevaid tehaseid või toodavad kõik tehased kõiki osi?

Sa mõtled, et seda ei kaevandata?
Kolm vastused:
#1
+21
mikl
2011-10-26 20:49:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO vormib telliseid järgmistes tehastes: Billund Taanis, Nyíregyháza Ungaris ja Monterrey Mehhikos.

Lisaks on tal Tšehhi Vabariigis Kladnos veel üks rajatis, mis tegeleb mõne jaoks maalimise ja pakendamisega. Taanis ja Ungaris toodetud tellistest.

Taanis asub endiselt peakorter R&D-st ja tootearendusest.

http://bricks.stackexchange.com/questions/49/are-lego-minifigs-arms-supposed-to-come-off/162#162 ütleb, et Hiinas on ka tehas konkreetsete asjade jaoks, nii et see vastus pole kogu lugu või see vastus on vale ...
Hiinas on valmistatud magneteid, pastakaid, kellasid jms. Need osad on mõnikord ülejäänud joonest erinevad plastikud. Kogutavate minifiguuride juures on kirjas ka Made in China.
Legol on lisaks ehituskomplektidele palju tooteid, sealhulgas, kuid mitte ainult, kotid, pastakad, kostüümid, tassid jne. Ehituskomplekte toodetakse nii, nagu Mikl vastab.
Ma usun, et laekuvad minifiguurid on valmistatud Hiinas.
Olen üsna kindel, et need on ettevõttest lahti harutavad. Kui kujundikujundus on läikiv, siis on see tõenäoliselt võlts. Ja peaksite otsima ka Lego logo.
#2
+2
Caleb
2012-01-22 11:54:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

National Geographic Channelil on seeria nimega Ultimate Factory. Nagu juhtub, oli täna õhtul eetris olnud osa LEGO tehasest Billundis. Saates vaadeldakse ka LEGO tootmisprotsessi, tootearendust ja turustusvõrku. Kui soovite rohkem teada saada, kus ja kuidas LEGO osi valmistatakse, ei saaks te teha palju paremini kui seda osa vaadata. Olen kindel, et nad näitavad seda varsti uuesti - kontrollige kohalikke TV-loendeid.

#3
-2
lojugyugyu
2012-01-20 16:53:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO on valmistatud ja valmistatud paljudes riikides. Taani, Ungari, Šveits, Rootsi, Austria, Poola, Indoneesia, Itaalia, Saksamaa, Tšehhi Vabariik, Hiina ja Mehhiko :)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...