Küsimus:
Sild lihtsalt põhitellistest?
ascendlyJJ
2011-10-29 06:10:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma õpetan pärast kooli inseneriklassi LEGO klotside abil. Üks meie klassidest laseb õpilastel silla ehitada. Iga õpilane saab kohandatud komplekti, milles on umbes 150 2x4 tellist, umbes 300 2x2 tellist ja kui ma tunnen heldust, siis umbes 15 2x8 plaati. Kuigi olen näinud palju uhkeid sildu, mis on valmistatud tehnikakomponentidega, pole ma kunagi näinud lihtsalt põhitellistega tehtud vinget silda. Otsin tugisilda, et näidata lastele pärast nende ehitamist, mis on võimalik. Niisiis, näidake mulle parimat silda (kas link kellegi teise sillale või teie enda foto), mille saab teha lihtsalt põhitellistega!

Märkus ulatuse kohta: enamikul inimestel pole seda tava telliskomplekt, nii et lingid või pildid igast sillast, mis ei kasuta peaaegu haruldasi osi ega kasuta peaaegu ühtegi tehnikat, oleks lahe.

Taust:

LEGO silla leht: http : //lego.sparre-andersen.dk//Transport/Broer/

Arh arhiivist
arch

Konsool arhiivist

cantilever

Suur: arhiivist
big lego thing

Põhisorte arch: flickrilt

large arched bridge

KKK-st: peaksite esitama ainult praktilisi ja vastutustundlikke küsimusi, lähtudes tegelikest probleemidest. Vutikad, avatud küsimused vähendavad meie saidi kasulikkust ja tõrjuvad muud küsimused esilehelt. Teie küsimused peaksid olema mõistlikult hõlmatud. Kui suudate ette kujutada tervet raamatut, mis vastab teie küsimusele, küsite liiga palju. Kui teie küsimuse esitamise motivatsioon on „Ma tahaksin osaleda __ teemalises arutelus”, siis ei tohiks te siin küsida.
Ma arvan, et "teemaväline" pole siin õige lähedane hääletus ...
Ma arvan, et parem küsimus oleks olnud: Kuidas muuta see [pildiga sild] kindlamaks? Kõnealuse silla pildiga või midagi sellist: "Kuidas saaksite funktsionaalse konsoolisilla ehitamisel kasutada järgmisi komponente?" ja seejärel märgistage see [tag: tehnika] vms
Ma ei nõustu, et see on teemaväline. Ma arvan, et Joubarci vastus on täiuslik. Küsimus on praktiline - ma seisan selle probleemiga silmitsi. Kuigi see on avatud otsaga, pole see oma olemuselt avatud, enam kui ükskõik milline "mis on parim" tüüpi küsimus, mida sageli küsitakse ja millele vastatakse näiteks virna ülevoolu korral. Mulle meeldib Zhaph - Ben Duguidi ettepanek, mis on oluliselt konstruktiivsem ja vähem heidutav kui lihtsalt selle sulgemine.
Pubby8 küsis seda aadressilt http://bricks.stackexchange.com/questions/273/what-is-a-good-ratio-to-buy-bricks-in. Ma arvan, et kas need mõlemad peaksid olema suletud või ei peaks kumbki olema.
Ma arvan, et Lee DeLapp oli lihtsalt vale. Seda küsimust ei oleks tohtinud sulgeda.
@ErikOlson ja AscendlyJJ: Selles etapis (privaatne beetaversioon) peaks teil mõlemal olema võimalus hääletada selle uuesti avamiseks (ma olen seda teinud) või hääletada teiste sulgemiseks. Algselt küsitud Oezi küsimus oli veelgi teemaväline, seondudes konkreetselt mõttetormide programmeerimisega. Ainult kommenteerimine ei aita tegelikult;)
Lisasin selle arutelu metateemana http://meta.bricks.stackexchange.com/questions/59/will-all-open-ended-questions-be-closed-i-certainly-hope-not
Ok, ma ei näinud kunagi enne panga vahetamist uuesti avamist!
@ascendlyJJ: "Mis on parim" on sellised rõuged NII-s, sõna "parim" ilmub küsimuse esitamisel automaatselt hoiatus! Ärge proovige seda küsimust selle näitega põhjendada ...
Kaks vastused:
#1
+6
Joubarc
2011-10-29 10:48:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite, et ka nemad oleksid teadlikud oma silla tugevusest, võiksite sellele võistlusele pilgu heita.

Pange tähele, et virnastatud plaatidest sillad on palju kindlamad kui Technicu omad.

Plaadilünga vältimiseks on enamikul Lego sillavõistlustel kaalupiirang.
#2
+5
62Bricks
2012-03-11 07:30:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna mainite inseneriklassi, eeldan, et mõtlete tõenäoliselt funktsionaalset silda, mille läbilaskevõimet saab testida.

See sild ei pruugi suurt raskust vastu pidada, kuid see ilmub 1964. aasta LEGO-s Ideeraamat ja see on loodud ainult sel ajal saadaval olevatest põhitellistest. (LEGO andis mõned aastad tagasi välja üksikasjalikuma Tornisilla)

LEGO Tower BridgeSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...