Küsimus:
Kuidas saab tööd LEGO disainerina?
jfyelle
2011-10-28 01:01:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Fantaasisin alati LEGO disaineri salapärasest (ja tõsi, lahe) tööst. Kas on kedagi, kes teaks, mida see nõuab?

  • Kas peate minema Lego ülikooli ja saama häid hindeid?
  • Kas mõnes salajas kohas on mõni tööpost?
  • Kas saate tööd, olles piisavalt kaua LEGO fänniklubis?
  • Või peate osalema konkursil ja tunnustama oma disainilahendusi?
Mul on midagi anda, mis ei õigusta vastust ... Nagu öeldud (ma usun) The Ultimate Lego Bookis (olen selle kaotanud, nii et ei saa kindel olla, kuid see kirjeldab üksikasjalikult mudeli valmistaja / disaineri värbajate protsessi) etapid, mida potentsiaalne disainer peab läbima, on üldiste tükkide komplektiga esitamisel konstrueerida võimalikult fantaasiarikas mudel.
Kolm vastused:
#1
+22
Zhaph - Ben Duguid
2011-10-28 01:58:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Veebilehel The Brothers Brick on kena intervjuu LEGO disaineri Mark Staffordiga:

LEGO fännist LEGO kujundajaks - Mark Staffordi intervjuu

Põhiprotsess oli:

Amet kuulutati välja ja Marki portfell saadeti sisse. Seejärel kutsuti ta koos paljude teiste kandidaatidega kahepäevasele värbamisseminarile.

Olen lugenud ka teisi intervjuusid, näiteks seda LEGOLANDi avastuskeskusest, kus küsiti, kuidas Alex Bidolakist sai LEGO Master Model Builder, ja ta tuli võistlustee kaudu sisse.

#2
+10
Joubarc
2011-10-28 12:13:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pierre Normandin läks "tuntud AFOL-i poolt tohutute komplektide tegemisel" teele "LEGOLi aeg-ajalt salajastes projektides osalema kutsutud AFOL" ja "Tegelik LEGO disainer" (I ' mulle meeldib öelda "pooljumal", kuid ta kipub mind kulmu kortsutama, kui ma seda teen). Ta oli ka üks esimesi LEGO suursaadikute rühmi.

Kuid igal juhul on kõige olulisemad kriteeriumid, et peate olema tohutu ehitaja. Järgmine samm on teha LEGO-le endast teada nii või teisiti, kuid kui olete tohutu ehitaja, on tõenäoline, et nad ka teavad. Seejärel peate uurima töökohtade kohta ja loomulikult kandideerima. Selles osas arvan, et tema tee sarnaneb Mark Staffordi omaga.

LEGOlandi pargid täidavad neid mõnikord võistluste kaudu, kuid arvan, et Billund seda ei tee.

Muuda: poolt muide, töökuulutused pole mingis salajases kohas, kuid neid on lihtne leida LEGO veebisaidilt (ma arvan, et need kuuluvad kategooriasse „Tootekujundus / arendus”). Muidugi, kui nad juhtuvad otsima kandidaate teistele töökohtadele teie erialal, võib-olla juba majas olemine on hea tee ka disainerite meeskonda jõudmiseks.

#3
+2
nijineko
2016-07-20 22:26:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Osalesin Master Builderi konkursil. Võitjatele pakuti potentsiaalselt ehitajate ja ehitusmeistrite töökohti. Amet kuulutati välja LEGO tööplaatides ja kõnealune konkurss toimus Californias LEGOLANDis.

Kas saaksite selle vastuse veidi täpsemalt täita, täpsemalt selle kohta, mis oli "THE Master Builderi konkurss", kus ja millal jne, miks nad kunagi teist ei korralda ja kuidas ehitusmeistriks olemine võib viia disainerina töötamiseni TLG jaoks.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...