Küsimus:
LEGO ohutus: teadaolevad riskid ja kuidas neid vältida?
ascendlyJJ
2011-10-28 22:19:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma töötan pärast kooli, mis õpetab inseneri lastele, peamiselt lasteaiale 3. klassini (vanuses umbes 5–9). Püüan oma treeneritele õpetada teadaolevaid ohutusriske seoses LEGO telliste kasutamisega, et neid saaks ette hoiatada ja nad saaksid nende vältimiseks samme astuda. Ma arvan, et kõige kasulikum oleks lugeda konkreetsetest teadaolevatest juhtumitest koos kõigi ilmselgete ennetusmeetmetega.

Kõik, mis kehtib klassi ohutuse kohta, kehtib tõenäoliselt ka kodu ohutuse kohta.

Selle küsimuse esitamisel olin lõpetamas teemakohase ajaveebi sissekannet, mis sisaldas mõningaid siin antud vastuseid. Lõplikku artiklit näete siit: http://www.ascendly.com/page/lego-safety-how-not-to-choke-break-a-tooth-lose-an-eye-or-throw-out- sinu selg/
Samuti kandke kogu aeg kingi.
Viis vastused:
#1
+14
Joubarc
2011-10-28 22:53:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõige ilmsem risk on osade neelamine, kuigi selles vanuses juhtub see tõenäoliselt vähem. Magnetid on kõige ohtlikumad, kuid LEGO on nende varjamisega viimasel ajal hästi hakkama saanud.

Ka mürskud on oht, olenemata sellest, kas need on mõeldud sellisena või mitte. Tegelikud LEGO-le suunatud masanismid (näiteks kanderaketid zamor-sfäärid) võivad olla üsna ohtlikud ja juhistes on alati ikoon, mis hoiatab lapsi selle riski eest.

Elektrilised osad võivad olla ohtlikud, eriti kui vedelikud on lähedal . Kuigi LEGO teeb oma osade kaitsmisel head tööd (olen kuulnud, et PF-mootorid töötavad isegi vee all), olge võrguadapteritega eriti ettevaatlik.

Osade pöörlemine. See on lõbus, kuni näpistate kahe kiiresti pöörleva käigu vahel. Mis sa arvad, miks esimest korda ekso-jõuga kasutusele võetud saelehel pole risttelje auku?

Teravad osad. LEGO püüab need tänapäeval muuta võimalikult pehmeks või võimaluse korral kummiks.

Ja siis on võimalik pettumus, kui te ei saa teha täpselt sama loomingut, mis teil on meeles.

Kas elektrioht on tõeline ja dokumenteeritud oht või rohkem tajutav oht? Ma lihtsalt mõtlen, kas pinge on kunagi piisavalt kõrge, et tegelikku kahju tekitada.
Elekter on nii väike teema. Lapsed ei saa haiget, kui nad ei eemalda juhtmeid ega moosi läbi naha oma rinnus oma südame kõrval.
Pinge ei ole üldiselt seotud sellega, kui ohtlik võib olla elekter. http://www.darwinawards.com/darwin/darwin1999-50.html. Nagu öeldud, on Lego juhtivad tellised väga hoolikalt kavandatud, et vältida kokkupuudet vooluga. Kindlasti olge toiteadapterite läheduses ettevaatlik, kuid tavalised juhtivad tellised ei vaja ilmselt enam järelevalvet kui kanderaketid või vanamoodsed rüütlirelvad.
#2
+10
Pubby
2011-10-28 23:57:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. Veenduge, et lapsed väldiksid hammastega tükkide eraldamist. Andke neile mõned tellistest eraldusvahendid ja õpetage neid kasutama.
  2. Jagamine on väga oluline! Sa ei taha, et teine ​​laps lööks kellelegi pähe, sest ta varastas nende tüki. Kui teil pole kõigile piisavalt tükki, siis ärge lisage seda tükki.
  3. Kui mürskude kasutamisel kasutage korraga ainult ühte raketti. Turvalisem minna 1 korraga kui 50 korraga. Samuti pidage meeles, et lapsed vajavad projekteerimisel ainult "suurtükki", mitte raketti.
4. ** Ärge kunagi suunake mürske kellelegi näkku. **
#3
+8
Ambo100
2011-10-28 22:43:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ärge kunagi tulistage telliseid teiste inimeste näo poole. Teatud komplektid, mis pakuvad telliste süütamiseks mehhanisme, näiteks komplekt Agendid: Kuldjaht. Raketid on kahjustuste minimeerimiseks kummist otsaga.

Kui teie kooliõpilaste ülesandeks on projekt, mis hõlmab mürske, veendun, et nad kannaksid kaitseprille, eriti kui see hõlmab mitte-lego osi või mootoreid.

#4
+8
Zhaph - Ben Duguid
2011-10-28 22:34:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui võimalik, andke lastele suured, ääristega alused (või isegi hoiukastide kaaned), et hoida nende lahtisi elemente.

See vähendab põrandale kukkuvate ja sinna sattuvate tükkide arvu astus, põlvitas või istus.

Huvitav, kui suur risk on tellisel libisemisel? Eriti kui arvestada, et enamikul koolidest on need väga kõvad põrandad.
Minu õpilased kasutavad sageli kohvikut. Tutvustasin neid algselt selleks, et segadus oleks piiratud, justkui ankurdades tegevuse, isegi kui kõik ei jää kandikule. Alusel on täiendav eelis, kui see pakub vaipale kasuliku kõva pinna.
Ma arvan, et see on hea näpunäide, kuid mitte eriti ohutusega seotud probleem.
@Pubby8: Ilmselgelt pole te kunagi keset ööd Lego tellise nurgale astunud.
Üks sõber soovitas seda naljakat videot tellistest ohutuse kohta: http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DCBhyskisVNM&h=pAQF-QzJqAQGn7AcJQeW_2ZCHGZGZ-H4ZTHZZHZZHGZ-G4
[Otselink ülaltoodud videole] (http://youtu.be/CBhyskisVNM) selle asemel, et linkida Facebooki kaudu, mis on privaatsusprobleem.
#5
+6
ascendlyJJ
2011-10-28 22:23:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ärge tõstke korraga liiga palju telliseid. Veidi vanemana leian, et kotitäis telliseid võib tegelikult raskeks minna. Tõmbasin hiljuti seljalihast, tõstes 9000 tellisega kotti. Hmmm, tuleb põlvili tõsta!

Tõsi, enamik inimesi ei puutu selle probleemiga kokku, ma lihtsalt ütlen ....

Miks see hääletatakse. Alamhääletus ilma selgituseta on väga heidutav.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...