Küsimus:
Kuidas saan struktuuris plokkide suuna ümber pöörata?
fredley
2011-10-26 01:19:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on struktuur, kus mõned plokid on suunatud tavalises suunas:

  nn nn nn nn | || || || | - - - -  

Tahaksin kuidagi ühendada selle kohal oleva kihi, millel on plokid vastassuunas, nii et ma lõpetan:

  - - - - | || || || | uu uu uu uu nn nn nn nn | || || || | - - - -  

Kuidas seda saavutada?

+1 ASCII kunsttellistele. Samuti arvan, et kohtasin kunagi elementi, mis oleks lasknud teil seda teha, aga ma ei mäleta praegu ...
@BoltClock see http://meta.bricks.stackexchange.com/questions/6/how-should-i-diagrammatically-represent-lego-bricks-in-questions
Kas [üks rõngas ei seo neid kõiki?] (Http://brickset.com/parts/design-11010)
Seitse vastused:
#1
+32
Zhaph - Ben Duguid
2011-10-26 03:40:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See sõltub sellest, kui lähedal nad peavad olema.

Järgmine lahendus töötab, kui teil on hea meel, kui liitumise ümber asjad välja paistavad:

"Tellis 1x2 M . 2 auku Ø 4,87 ", [osa: 32000: 7]; Seal on ka 1x1 aukudega tellis [osa: 6541: 7].

Mida võiks kasutada järgmiselt:

Combined in desired orientation

Tihedama ühendamise jaoks , Minifigi mutrivõti [osa: 6246d: 0] sobib ka naela kohale ja on sügavam kui üks naast, võimaldades sisestada kahte tellist:

Erik Amzallag 's method

Austus läheb selle jaoks Erik Amzallagile.

Vist tuleneb sellest, kuidas soovite ühenduskohta peita - võite kasutada naastudel painduvaid plaate, mis ei taha mutrivõtme meetodil pole see võimalik.

Võtme kasutamine: hullumeelsed oskused.
Jep, siiski mitte minu hullumeelsed oskused;)
Pange tähele, et esimene tehnika on [selle esitluse] kohaselt ametlikult "ebaseaduslik" ehitis (http://bramlambrecht.com/tmp/jamieberard-brickstress-bf06.pdf), seega kasutage seda ettevaatlikult :)
Tõepoolest, [see oli varem vastuvõetav] (http://bricks.stackexchange.com/a/5935/56) ja kui ma oleksin seda teinud ainult ühe naela kaudu, oleks see hea, kui oleks natuke vähem turvaline.
Lihtsalt mutrivõtme idee lisamiseks saab sama saavutada 11010 Minifigi rõngaga 1 x 1
#2
+21
Joubarc
2011-10-31 20:24:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Holger Matthesil on SNOT-i hoones hea leht, mis sisaldab mõningaid võtteid naastudega orienteerumise saamiseks.

Ärge alahinnake ka paane, mõnikord saab lihtsalt tagurpidi asetatud osa oma kohale lukustada, ilma et see oleks naastudega üldse kinnitatud (tegin seda juba lapsena, et kasutada rongikorstnana musta 3943 - Koonus 4 x 4 x 2 tagurpidi osa ei olnud sel ajal olemas:

enter image description here

Ükski ümberpööratud osadest pole tegelikult kinnitatud, kuid ümbritsevate osade abil on need lukustatud. Näete selles osalises konstruktsioonis oranži ümberpööratud osad; sinised osad on tavapärases suunas plaadid:

enter image description here

Veel üks hea osa pööratava pöörde suunda on 4081b - Plaat 1 x 1 Clip Lightiga - tüüp 2 (Plate 1 x 1 with Clip Light - Type 2 kuna naastud on täpselt ühe plaadi kaugusel. Peate selle kuidagi konstruktsioonis peitma, kuid see võib olla väga mugav.

Näiteks kasutatakse selles aknakatuses nii seda osa kui ka plaatide plaatidel tehnikat allpool asuva kaare ümberpööramiseks:

roof with window

Kõik toetub tanile 4 x 4 plaat, millel on naastud serval, mida kasutatakse kõrgemal ka rongiga Katus 6 x 6 kahekordne kalle 45 / kalle 33 katuse viimistlemiseks. Järgmine pilt illustreerib osalist ülesehitust, kõik tagurpidi osad on oranžid:

enter image description here


Muuda: lehel on muidugi rohkem tehnikaid Internet, kuid mõned neist on lihtsamad või kohasäästlikumad kui teised. Näiteks plaatide puhul on kangide kasutamine nii kompaktne kui kunagi varem leiate. Telliste jaoks võite torudesse toppida ka Technici telje, nagu siin illustreeritud. Lihtne ja tõhus.


Veel üks muudatus, vastates seekord küsimusele ettenähtud naastude suunaga.
Asetage 2x4 tellisele / plaadile 3185 - tara 1 x 4 x 2, seejärel lisage kaks 87580 - plaat 2 x 2 1 naelaga, naast allapoole aia üks tühi auk. See on tõenäoliselt väikseim nihe, mille saate, kuid aia paksus pole tegelikult standardne, nii et kas see on kasulik või mitte, sõltub teie ülejäänud loomingust.

Kui soovite, seal on ka Clikits Bead, sõrmusega paks väike auku, mis aktsepteerib mõlemas suunas naastu.

Lihtsalt märkus redigeerimise kohta - kumbki neist tehnikatest ei vastaks küsimusele "Kuidas ma lõpuks naastudega kokku saan" - nii kangide kui ka telgede meetodi tulemuseks on "naastud väljapoole"
Eks ma olin selle küsimuse oma mõttenurka talletanud, kus see ilmselt rikutud oli (ma pean mõnikord selle koha korrastama). 4081b on tegelikult sama. Kuid enamasti on see enam-vähem üks ja sama küsimus.
Ma tean seda tunnet ;)
#3
+9
Stephane Delcroix
2014-07-07 19:07:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on väga vana kooliaeg, kuid nii tegin SNOT-i 80ndate alguses: plaat või plaat (nagu näidatud) klõpsataks kahe naastude vahel. Eelistan plaate plaatidele, kuna mul pole naastude joondamise probleeme, kuid olen kasutanud mõlemat ja mõlemad töötavad.

enter image description here

#4
+6
Steen
2011-10-26 01:28:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole kunagi leidnud lahendust, millega oleksin täielikult rahul olnud (ja liimimine on keelatud), kuid kõige lähemal olen kunagi kasutanud neid.

enter image description here

#5
+6
timothymh
2012-03-06 08:21:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Technic-talade kasutamine võib selles olukorras töötada. Kuna augud on naela läbimõõduga ja sügavamad kui kahe naastu kõrgused, saab seda mingil määral kasutada. Selle strateegia piirangute kohta lisateabe saamiseks lugege jaotist Millal otsustas Lego, et on hea panna naast tehnikaauku?

#6
+3
Syberion
2020-04-24 19:34:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma mõtlesin selle välja

(6 plaati / 2 tellist)

enter image description here

Sinine = tahvel 1 x4

Oranž = 2. tahvel x4

Valge = 1. plaat x4

Kollane = 2. plaat 4 x

DkblGray = Sulg 1 x 2 - 1 x 2 tagurpidi

ka see (2 plaadi paksune)

enter image description here

osa # 15535: plaat, ümmargune 2 x 2 auguga

ja osa # 18674: plaat, ümmargune 2 x 2 avatud naastuga

  • Seda ma nägin kusagil mujal

("2,5" paksused plaadid)

enter image description here

Osa # 18654: Technic, tihvtiühendus, ümmargune 2/3 L

Suurepärane vastus. Tõenäoliselt lisaksin ka 2x4 telliste ühendamiseks kasutatud kihi kõrguse / paksuse. Nagu "6 plaati / 2 tellist" esimesele, "2 plaati" teisele ja "2,5" plaati viimasele.
#7
+2
Mark Lakata
2014-07-07 11:22:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite kinnitada naastude vahele 1xN plaadi (90-kraadise nurga all) "normaalsesse" asendisse. Korrake teist korda ja nüüd on kaks tellist naastudega.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...