Küsimus:
Mis on populaarne väljakutse Rubiku kuubiku võimalikult kiirel lahendamisel LEGO klotside abil?
jfyelle
2011-10-27 17:48:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nägin videoid inimestest, kes osalesid võistlusel, et Rubiku kuubik võimalikult kiiresti lahendada, kasutades Mindstormi LEGO roboteid.

Kas saaksite anda teavet selle kohta, kas on konkurss ja kes on selles osalenud? Mis on uurimis- / disainiprotsess? Kas on mingit sponsorlust? Milline on saavutus?

üks vastus:
#1
+11
oezi
2011-10-27 18:01:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pole mingit võistlust, sest erinevad inimesed on seda mitu korda lahendanud ( rubiku kuubiku lahendamine pole nii raske). vaadake lihtsalt CubeStormerit (või parem, CubeStormer II).

Nägin ka sellise kuubi jaoks ehituskavasid ja programme -lahendus (pole täpselt seotud). Kui soovite sellist asja uuesti üles ehitada: lisan lingid kohe, kui need leian.

MUUDA:
Nagu lubatud, on Tilted Twister koos ehitusplaanidega veebis. Vaadake seda toiminguna sellel youtube-videol. See on CubeStormeriga võrreldes väga aeglane, kuid näib, et selle saab ehitada ainult NXT2.0-paketi abil ja see ei vaja tuhandeid osi ja mitut kallist NXT-loogikaploki.

Ma palun erineda :) Võistlus kuubiku lahendamise aja langetamiseks on endiselt käimas. http://gizmodo.com/5850505/rubiks-solving-cubesolver-ii-finally-bests- humanity
Kallutatud Twister on suurepärane!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...