Küsimus:
Mis on "kaaluelemendi" tellise sees?
Pubby
2011-10-26 03:28:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on mõned tellised, mille sees on kaal. Lego järgi 52g.

Mis on nende telliste sees, mis neid raskeks teeb?

Kas räägite neist [lego rongi kaaluosadest] (http://et.bricker.ru/parts/73090a/)?
Kolm vastused:
#1
+36
pcantin
2011-11-02 05:34:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tegin mõeldamatut! ... pidin teadma.

Avasin ühe oma kahest kaalutud tellisest. Ühel kahest otsast on kork peal liimitud, mille olen kasuliku noaga ümber lõiganud.

enter image description here

Selles sisalduv metallitükk sobib peaaegu täiuslikult õõnsusse. Ma ei tea metalle, kuid sellel on vikerkaareline sära. Siit lähemalt:

enter image description here

Kleepin selle nüüd superliimiga tagasi.

+1, LEGO tellise rüvetamise eest vastuse pakkumiseks. Kujutan ette, et võiksite seda kaaluda, et leida selle mass.
Mis ajast on LEGO tellise rüvetamine väärt +1? Ketser!
On mõistlik, et tegemist oleks tsingitud terasega, kuna neid kasutati sageli ujuvate paatide tasakaalustamiseks (nt 314, 4005, 4010, 4025 jne) ja võib eeldada, et see võib märjaks saada ning tellistest välja lekkiv rooste näib imelik.
Ma sõna otseses mõttes ahhetasin seda nähes.
Ma ei tea, kas toetada selle vastuse õigsust õigustades või alahääletusega legotelliste lahti lõikamise pärast. Selline katse ei pääseks kunagi minu majapidamise eetikapaneelist mööda.
Mul on üks, mis oli end juba ammu kõrval avanud. Ja ma ei kasutanud selle jaoks mingeid vägivaldseid vahendeid oma läikivate sisemuste avaldamiseks. Pange tähele, et külje saab tagasi klammerdada. Arvasin seega alati, et see on mõeldud selle konteineri avamiseks / sulgemiseks.
Tegin seda veel 90ndate keskel, sest ka mina pidin seda teadma. Nüüd, kui me kõik teame, mõtlen, kas saaksite selle asendada millegi veelgi raskemaga. Kas on olemas ohutuid tihedamaid metalle, mis pole liiga kallid? Pliisulam ehk? Veidi alla 2 untsi pole nii palju kaalu.
@l008com Go volframi jaoks. Peaaegu kaks korda raskem kui plii ilma terviseriskideta
#2
+12
oezi
2011-10-26 10:47:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli kaks sellist tellist punases, üks on katki (üks külgkorgid on maha kukkunud): selles on lihtsalt tükk galvaniseeritud rauda / terast.

Minu klotsid osteti umbes 19 aastat tagasi, nii et võib-olla vahetasid nad kaalu vahepeal mõne muu / odavama materjali vastu, aga ma ei usu seda.

See tundub olevat õige. Ma teen seda, mida Zhaph ütles, ja katsetan seda magnetiga.
Ma ei ole 100% kindel, et see on raud / teras, kuid see näeb üsna välja, kuna see on tsingitud, millel pole teiste metallide puhul eriti mõtet. ma ootan teie magnet-testi tulemusi.
#3
+5
Joubarc
2011-10-26 10:01:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen üsna kindel, et see on üks või kaks rauatükki, kuid ma peaksin selle üle kontrollima kellegi käest, kes selle tegelikult avas. Magnetite ligimeelitamisel saate hõlpsalt kontrollida, kas tegemist on mustmetallidega.

Värvilised metallid pole magnetilised ... nii et atraktiivsuse puudumine ei välista metalli kasutamise võimalust;)
Tõepoolest, ma lihtsustasin seda liiga palju, ma arvan, et redigeerin seda sisse. Kuid magnetiline atraktsioon kinnitab, et see on must metall ja kuna ma olin üsna kindel, et see on raud (nagu [kinnitatud] (http://bricks.stackexchange.com/q / 159) oezi poolt), ei tahtnud ma vaevelda teiste metallide peale mõtlemisega.
Legomagnetid kleepuvad neile hästi. Ühe tellise tõstmiseks on vaja kahte magnetit.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...