Küsimus:
Millise käega see minifiguur tavaliselt ulatub?
user23
2011-10-26 16:54:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meenub rohkem kui üks sõbra vaidlus selle üle, millisel viisil peaksid LEGO minifiguuride käed olema õiged (suunaga pöial üles / sissepoole, nagu inimese käe neutraalne asend).

Minifigure with left hand rounded-side down, and right hand rounded-side up

See härrasmees hoiab oma vasakut kätt nii, et ümardatud külg jääks allapoole, ja paremat kätt nii, et ümardatud pool jääks ülespoole. Kas on olemas ametlikult õige orientatsioon? Varda, mis ühendab kergelt käenurki, olen kasutanud mõlemat suunda erinevates olukordades, et hoida käsi roolidel ja juhtpaneelidel. Kas riskisin seda tehes mõne minifiguuri karpaalkanali sündroomi süvendada?

See on selline küsimus, mida ootaksin FreeLUGi liikmetelt, kui neil on ürituse ajal igav.
Teisalt, kas me arutame tegelikult minifiguuride anatoomilist õigsust?
Kuus vastused:
#1
+34
pcantin
2011-10-26 17:00:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma isiklikult pean vasakust paremast paremaks juba lapsest saati ja nii panevad Lego kõik oma käed oma reklaampilti:

enter image description here

Olen täiskasvanuna muutunud pragmaatilisemaks: lapsena oli kindel "õige tee üles", kuid täiskasvanuna olen aru saanud, et mõned poosid on võimalikud vaid siis, kui pöörate käe pahupidi allapoole (näiteks, kui viia binokkel Mini Figuuridele õigesti näoga).
Samuti on olemas spetsiaalne asend, kus saate mõlemad käed joondada, et haarata sama riist, mis nõuab, et alumine käsi oleks "tagurpidi".
@Zhaph, Joubarc: Jah, need poosid on põhjus, miks ma pole kunagi 100% kindel olnud.
Olen seda alati vasakpoolselt teinud, välja arvatud need mõned erandid.
Ma arvan, et ka uusim [Hagridi minifiguur] (http://brickset.com/minifigs/?m=hp111) toetab seda seisukohta, kuna tal on selgelt pöidlad ja kui need on õigesti suunatud, siis tema lapik külg käsi on ülespoole.
#2
+14
Sibbo
2011-10-26 17:08:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vasak on loomulikum, sest kõige lühemad sõrmed on allpool.

#3
+13
jamesdlin
2014-02-06 15:51:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin on veel üks võimalus seda kaaluda:

Tehke rusikas ja ärge painutage randmeosa. Teie käe roosa pool on enamasti joondatud ülejäänud randme ja käsivarrega. Teie käe pöidla külg pole nii randme ja käsivarrega joondatud. Pange tähele ka seda, et sõrmede kõver kitseneb roosaka sõrme suunas.

photo of a human fist

Võrdle nüüd minifiguuriga. Pange tähele, et randmeosa on käe ühele küljele (teie fotol vasak käsi) lähemal kui teine.

photo of a Lego minifigure fist

#4
+5
McKay
2013-12-11 20:03:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma nõustuksin üldiselt pcantini vastusega, kuid on mõningaid "ametlikke" juhtumeid, kus parem pool on õige. Raudmees on tavaliselt "parema käe" konfiguratsioonis, kuna see kinnitab põhjaga poolläbipaistvad helesinised ümmargused 1x1 plokid tõukejõude jaoks. Samuti hoiavad Frodo ja Bilbo magnetid Stingi otse ülespoole suunatud ja teevad seda "parema käe" konfiguratsiooni abil, nii et nende käed ei ole õhus.

#5
+5
Mike
2016-11-13 19:40:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Õige viis on tema vasakus käes LEGO Friends'i põhjal näidatud. Minge vaadake minidolli, kus käsi ja käsi on üks tükk ning neid ei saa teise asendisse pöörata:

Minidoll hand

Minidolli käed on ka ülaosas kõveramad, ilmselt selleks, et mahutada mõnda tööriista, nagu mõned teised vastused osutavad.
#6
+2
Legocake123
2015-11-29 02:53:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pean vasakut kätt isiklikult õigeks, kui asetate minifiguuri käele naastude, jäätisetüki või muu, mis naastudele panna.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...