Küsimus:
Kuidas plaanite suuri konstruktsioone, et neid oleks lihtne ja ohutult näitustesse transportida?
Erik Olson
2011-10-26 04:12:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kujutage ette, et ma ehitan suurt väljapanekut, mis katab palju ruutjalga ja millel on nii kõrged hooned kui ka palju väikeseid detaile. Millised on nende asjade modulaarseks muutmise tehnikad? Kas on ohutum osaliselt lahti võtta või plaanida vitriine tervena kanda? Mida teevad näituste ehitajad ja klubid suurte paigutuste transportimiseks?

LEGO liimib küll oma suured ekraanistruktuurid, kuid ükski endast lugupidav fänn seda ei teeks.
Viis vastused:
#1
+19
Ambo100
2011-10-28 23:06:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kupongisisene

Ma ei soovitaks transportida midagi suuremat kui 32x32 naastudega alusplaat. Kasutage oma mudeli osade ühendamiseks Technici tihvte ja 1x2 telliseid samamoodi nagu seda on teinud moodulkomplektid. See tehnika sobib hästi hoonete, lennukite, paatide ja peaaegu kõigi suurte mudelite jaoks.

picture showing 1x2 Technic bricks

Transport

Eemaldage tõenäoliselt nii palju väikseid osi transportimisel kukkuda nii palju kui võimalik ja asetage need suletud kilekotti või muusse sobivasse konteinerisse. Asetage ülejäänud mudel koos lisaosadega papp- / plastkarpi. Kast on hädavajalik kõigi teiste mudelt maha kukkuvate habraste tükkide püüdmiseks. Karbi pehmendamiseks võite kasutada ka mullpakendit või siidpaberit nii palju kui võimalik.

Kui teie Lego mudel on valmis saanud, lubage endale paratamatu kahju kõrvaldamiseks aega.

Kokkupandavad struktuurid

See on üsna uudne idee, mida ma pole varem näinud. Flickri kasutaja Legozilla on loonud mudeli, mis on spetsiaalselt loodud transporti silmas pidades.

See konkreetne disain ei ole tõenäoliselt transpordis kahjustatud. Selle mudeli korterpakendis on oluliselt rohkem ruumi, võrreldes selle "ehitatud olekuga", kus selle maht on tõenäoliselt 90% õhust.

Mõnikord peame ekraanil koha täitma, sest liige peab etendusele või mõnele muule asjaolule hilinema. Selle vajaduse rahuldamiseks on mul paar hoonet, mida ma sellise tühimiku täitmiseks ringi tassin. See hoonekomplekt on modulaarne ja kokkupandav, nii et seda on lihtne transportida ja piisavalt paindlik, et see sobiks enamiku paigutuse nurkadega. Samuti on lõbus klappida ja lahti rullida, et lihtsalt jälgida inimeste reaktsiooni.

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Väga suurte konstruktsioonide korral võib liiga palju tihvte kokku panna - nii et ärge pange neid liiga palju. Vähem tiheda ühenduse jaoks võite kasutada ka tehnilisi telgi. See on eriti oluline, kui ekraanitabelid, millele peate oma mudelid panema, pole õigesti joondatud. Mõnikord ei saa te üldse mingit ühendust kasutada ja lihtsalt panna moodulid üksteise kõrvale. Näete väikseid lünki, kuid see muudab kokkupaneku / lahtivõtmise töö lihtsamaks.
#2
+4
Móż
2016-07-19 07:50:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pange tähele, et tõenäoliselt peate kõigepealt oma mudelid haljastama. Väikesed osad, mis maha kukuvad, on tüütu ja vähe asju on hullem kui leida väikeste osade meri oma saatekasti põhjast. Kokkupaneku hõlbustamiseks mõeldud fotokogust on tõenäoliselt abi ja see on hädavajalik, kui soovite uuesti kokkupanemisel abipakkumisi aktsepteerida.

Kipun habrasemaid alakooseid saatma spetsiaalsetes nende hoidmiseks mõeldud vahtplastist väljalõikekarbid. Plastpakendi asemel kasutan kilekotte. Kott on just selleks, et hoida vahtu ja Legot eraldatuna (1x1 plaadi leidmine 6-8 vahutüki hulgast on tüütu). Püüdke hoida oma kastid ühesuguse suuruse ja kujuga või mitmekordsed, et neid oleks lihtsam pakkida. Lego viis :)

Ambo100 kokkuklapitava hoone kasulik variatsioon, mida olen kord näinud, oli ümberpööratav ehitis. Äärmiselt detailne esisein oli eemaldatav ja sisekülg ehitatud nii, et seda oleks võimalik ümber pöörata, nii et kõik detailid oleksid siseküljel. Nii oli suurem osa "väljastpoolt", kui laevandus oli suhteliselt tahke, tasapinnalise pinnaga.

Ehitan Technicu, nii et minu piirangud on erinevad, kuid teine ​​tehnika, mida eeldan peagi kasutama, on kohandatud vineerist kastid ja platvormid. Meetrilise ruudu mudeli jaoks ehitan selle hoidmiseks platvormi, seejärel valmistan seinad ja kaane, mille saab kinnitada kas mudeli kohale või alla. Ühele poole ülespoole on see transpordiks pakendatud, teiselt poolt aga oma laud kuvamiseks. Väikese hoolega loodan teha aluse täpselt 6 tellise kõrguseks, nii et kui see peab teiste mudelitega lauale minema, on suhteliselt lihtne kõrgus õigeks saada.

#3
+3
Bill
2011-12-17 23:17:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Moduleeri, moduleeri, moduleeri! Kui panete mudeleid ronginäitusele või muule sarnasele, mõelge suurte mudelite ehitamisele, et need saaks mugavalt jaotada mooduliteks, mis ei ole suuremad kui 32x32 naastud.

#4
+2
Major Stackings
2011-12-15 08:16:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõne mudeli õrnaks pakkimiseks võite kasutada mähist "Saran". See hoiab osi teele kukkumast, kuid ei hoia mudeleid transiidi ajal tingimata puutumata. Isegi kui pakute selle ka üles, on alati hea võimalus, et peate oma loodud asjadest puudutama ja seejärel kolima.

#5
  0
Josh King
2016-07-20 00:47:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen üldiselt nõus transpordivahendite jaotamise ja lahtivõtmise ning juba välja toodud vajadusega suletud transpordikonteinerite järele. Mõned täiendavad ideed, mis on minu arvates kasulikud:

Mulle meeldib oma loomingule kindel alus luua ja kui ma pole kindel kuvamissaidil saadaolevatest tabelitest, siis tahaksin, et mul oleks eelvalmistatud vineeritükk minu ehituse all, et võimaldada mõnevõrra suuremat kontrolli.

Tehke fotosid ja tooge need uuesti monteerimiseks kaasa. Või rohkem, saate kogu oma loomingu modelleerida LDraw'is või sarnases tarkvaras ja sülearvuti kaasa võtta. Pildid võivad tõepoolest aidata kontrollida ja veenduda, et kõik jäi samast tervena ellu ja on õigesti kokku pandud, eriti kui teil on assistente, kes ei pruugi ehitisega nii hästi tuttavad kui teie, või kui leiate lahtiseid tükke ja proovite välja mõelda kuhu nad lähevad.

Kui on konkreetseid tükke, mis teie arvates on problemaatilised, tooge selle viimase hetke parandamiseks mõned lisatükid eraldi konteinerisse.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...