Küsimus:
Millised on parimad LEGO salvestusvõimalused?
tooshel
2011-10-26 03:26:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on mitu Lego komplekti ja ma tavaliselt ehitan need ja muudan need siis piisavalt väikesteks, et need mahuksid pikemaks ajaks karpi tagasi. . . aga minu unistus on see, et saan oma mudeli lahti võtta, osad korrastada ja lihtsalt raamatuid hoida, et saaksin need hiljem uuesti kokku panna.

(Ma lugesin, et saate raamatud PDF-ina ametnikult sait kohe ... mul on vaja seda proovida.)

Ma arvan, et ma võiksin kasutada mingeid plastikust korraldajaid IKEA-st või midagi muud. Milliseid meetodeid olete kasutanud? Kas salvestate need suuruse ja värvi järgi või lihtsalt viskate kõik prügikastidesse ja lasete loovusel juhtuda?

Meenub selle kohta üks naljakas artikkel, mis näitab, kuidas keegi sorteeris oma LEGOsid, kui nende kogu aastakümnete jooksul kasvas ... Vaatan, kas leian.
Mis, kapp ilma temperatuuri reguleerimiseta?
@muntoo [see lugnet-artikkel] (http://news.lugnet.com/storage/?n=707) võib olla see, mida otsite. Lugesin seda lihtsalt uuesti, see on tõesti seda väärt.
@Joubarc Jah, see oli kõik!
Kaheksa vastused:
#1
+23
craigmoliver
2011-10-26 05:43:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Eelistan seda, mida ma nimetan "blokeerimise" meetodiks. Peaaegu iga teose juurde jõuate vähem kui kolme sammuga.

enter image description here

Mind inspireeris see: http://www.evilmadscientist.com/article .php / effectivelego

Teil võiks vist olla paar „plokki”, kuid kui soovite suurt hulka ühte tüüpi tükke, on kõige parem, kui enamik teie LEGO-st on sorteeritud tükitüübi järgi. Kui vajate rohkem plokke, siis lihtsalt ehitage need. (Võib-olla on teil LEGO Mindstormsi robot, mis aitab teil sortida ...?;))
Siin on palju häid võimalusi, kuid see pani mind tõesti mõtlema. Ma ladusin väikesed osad niimoodi ja siis panin need hoiukasti, nagu on kirjeldatud teistes küsimustes.
Mulle meeldib see idee, eriti seetõttu, et seda saab segada ja sobitada tavalise "legokotiga", korraldades just need, mis on väiksemad ja raskemini leitavad. Samuti leidsin kõigi algsete autoripiltide jaoks komplekti Flickr: https://www.flickr.com/photos/oskay/albums/72157603604216252
#2
+23
LarsTech
2011-11-03 08:44:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma olen suur Simon Sheehani vastuse fänn ja kasutan paljusid neid ise paljude väikeste LEGO tehnikate jaoks.

Kuid kui teie kollektsioon kasvab liiga suureks, on aeg oma kollektsioonile seina pühendamiseks:

Lego Bins

Leian need saidilt Global Industrial Supply:

Global Supply

Need selged väljatõmmatavad hoiukastid on virnastatavad ja vastupidavad ning peaaegu täiuslikud, et oma tükke kuju järgi kataloogida. Lihtne leida (enamasti), sest näete tükke. Värvide järgi sorteerimine pole vaeva väärt - liiga palju värve.

Üks asi, milleks nad EI sobi, on suured alusplaadid.

Mõned standardsed 4-2 tellised, 4-1 tellist, 2-2 tellist on liiga palju, sellisel juhul on mul nende jaoks lihtsalt lihtne plastist väljatõmbesahtel.

Midagi sellist konteineripoest:

Containers

Olen hiljuti Globalist ostnud päris mitu sellist väljapakutavat prügikasti ja need on VÄGA toredad. Ma arvan, et nad on lisaraha väärt - suurepärased väikeste juppide ja spetsiaalsete tükkide jaoks. Need on kergesti virnastatavad ja tagaküljel on paigaldamiseks augud.
#3
+20
Simon Sheehan
2011-10-26 04:02:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võtsin kõik oma klotsid välja ja panin need lauale. See võttis tegelikult paar päeva. Sealt ostsin IKEA tüüpi asukohast plastikust mahuti, millel oli mitu prügikasti, mis libisesid sisse. See nägi välja umbes järgmine:

bins

Need on mõeldud käsitöö, aga ka Lego on käsitöö! Sealt sorteerisin selle nii:

  1. 2x2 tellised
  2. 4x4 tellised
  3. lamedad tükid
  4. suured esemed (rongid, teetükid jne)
  5. suuremad kui 5x5 tellised
  6. suuremad kui 10x10 tellised.
  7. eriosad (lennuki tiivad jms)
  8. ol>

    See pudeliteb tõesti nii, nagu Sina tahad. Tehke inventuur, millised tükid teil on - ükskõik, mis teil on palju, täitke konteiner sobiva suurusega prügikastiga nii paljude tükkide jaoks.

Minu ainus küsimus sahtlitega on see, et olen need koputanud ja pidin sisu varem kasutama! Võib olla hea variant, kui ühendan selle laua vms külge!
@tooshel Võib-olla võiksite saada selliseid, mis tegelikult täielikult välja ei tule.
Ma vihkan neid asju kättemaksuga. Avate ja sulgete pidevalt sahtleid, kuna asi muutub ebastabiilseks, kui korraga on avatud rohkem kui üks. Hea kruvidele, mitte Lego klotsidele.
#4
+16
pcantin
2011-10-31 03:57:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen aastaid kasutanud neid korstnat pakkuvate korraldajate juhtumeid. Need sobivad suurepäraselt ladustamiseks ja juurdepääs osadele on palju lihtsam kui sahtlites. Teine suur eelis sahtlikorraldajate ees on see, kui lihtne on neid transportida.

enter image description here

Võib-olla olete märganud, et need on nüüd tühjad. Seda seetõttu, et mu lapsed on nüüd 7-aastased ja ma olen otsustanud oma Lego klotsid nende omadega segada (nad saavad nüüd palju rohkem kasutust). Muidugi, noored lapsed ja korralik korraldus ei sega eriti hästi, nii et olen naasnud vanade heade prügikastide juurde. Eelistan suuri läbipaistvaid plastikust, mille all on rullid. Saame need rullida futoni alla, kui seda ei kasutata.

enter image description here

Mulle meeldib telliste heli, kui me kõik ringi kaevame.

Suurte prügikastide kasutamisel kasutage suuri, madalaid prügikaste. Head nõu ja see on üks vähem tõhus meetod!
See kollane korraldajajuhtum on ülemisel pildil paremal, see tundub olevat tore asi. Näib, et saate selles jaotised ümber korraldada. Kas soovite selle või mõne muu sarnase URL-i postitada? Aitäh.
Sain selle renoveerimiskeskusest. Google seda: Stanley 17-sektsiooniline väikeste osade hoiukorraldaja
#5
+10
Lynnea Taylor
2012-11-21 04:42:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Need prügikastid töötaksid hästi. Teised on maininud lapsi ja need toimiksid eriti lastele. (Selle leiate Amazonist siit.)

enter image description here

Täiskasvanud võiksid seda ka kasutada või valida sellise tööstusliku välimusega versiooni :

enter image description here

(Selle leiate siit.)

Teise näite seinale paigaldatavaid plastkaste kasutatakse tegelikult professionaalsetes [LEGO mudelitöökodades] (http://www.flickr.com/photos/rabidnovaracer/3733471573/in/faves-ambo100/). Neid on raske kanda ja neid on väga lihtne kasutada, kuid need võivad olla ka väga kallid!
#6
+5
mlambie
2011-10-26 06:47:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vana voodilina abil saab luua koti, mis hoiab nii Lego klotse kui ka kahekordistub mängumattina. Lapsena hoidsid mu vanemad meie Legot nii ja see tähendas, et meil polnud kunagi raske ülesannet, kui jõudis kätte aeg see kokku pakkida.

Ainus varjukülg on see, et mõnda tellist võib olla raske leida leht (olenevalt värvist) ja organisatsioon on null.

#7
+2
Maksym Astapov
2017-02-13 02:43:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sorteerin oma tellised tüübi järgi. Tavalised tellised, plaadid nagu 2x3, 2x4 või 2x2x4,2x2x6 lähevad suurtesse IKEA karpidesse (800.892.39) ja kõik muud osad jagajatega kastidesse (Lunar Box, pole tootja osas kindel). Kereosi ja tarvikuid hoitakse ka suurtes IKEA kastides.

#8
+1
Alexei Martianov
2018-12-06 11:57:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu lähenemine odavalt. Väikeste esemete jaoks kasutan toidust järelejäänud väikseid läbipaistvaid anumaid ja läbipaistvaid kilekotte. Kui konteiner on täis, läheb seda tüüpi kott kotti. Pange need kõik suurtesse IKEA tüüpi mahutitesse. enter image description here

Sorditud tüübi järgi enamasti (mitte värvi), umbes 20 tüüpi:

1) 1xX tellised, 6 ühikut kõrge (tavaline)

2) 1xX tellised 2 ühikut kõrged (madalad)

3) 2xX tellised 6 ühikut kõrged (tavalised)

4) 2xX tellised 2 ühikut kõrged (madalad)

5) plaadid ruudukujulised igas suuruses

6) tihvtid tehnika

7) teljed

8) ümarad tellised

9) rattad ja nendega seotud

10) tagumine ja sellega seotud

11) tellised koos trükiste ja piltidega

12) aknad, uksed jne.

13) minifiguurid

14) kaunistused

15 +) ... jneSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...