Küsimus:
Kas keegi on ise oma LEGO telliseid valmistanud?
mikl
2011-10-26 20:29:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu olen just õppinud, on LEGO tellised valmistatud ABS plastikust.

Huvitav, kas oleks võimalik kodus lihtsaid vorme valmistada, hankida ABS graanulid, sulatada need üles ja teha oma telliseid? Võib-olla uudsed kujundid või värvid?

Kas keegi on seda proovinud, kas see töötas?

Tundub vinge idee!
Täiesti teostatav, kõik, mida vajate, on [varustus] (http://gizmodo.com/5022769/exclusive-inside-the-lego-factory) ja teil on hea minna!
Tore küsimus. Valasin palju vaiku RTV vormidesse, kuid sooviksin rohkem teada saada ABS valamise kohta (näpunäited ja nipid).
Peale nende fännide, kes tellisid uute osade jaoks professionaalsed vormid, ei. Mõni on teinud freesitud, mitte vormitud detaile. See küsimus võib olla liiga avatud. Ühe jaoks on see teostatav, kui teil on palju raha, kuid
See küsimus võib olla liiga avatud. Esiteks on see teostatav, kui teil on palju raha, nii et vastatav küsimus võiks olla: Kas keegi on harrastusvahendeid kasutades kohandatud osa teinud? Ka tellised on tõesti liiga ebamäärased; tellist on väga raske teha, palju raskem kui mõõk või relv.
mikl: See on kindlasti "teostatav", sest LEGO teeb seda. Püüdsin teie küsimust veidi ümber suunata, sest arvan, et otsite praktilisemat nõu.
Jah, teostatav tuleks ilmselt ekstrapoleerida kui "tuhandeid dollareid kulutamata" :)
BrickLink on hea veebileht, kust saab igasuguseid erinevaid legosid nt. mõned, mis olid aasta pärast väljas, võis siia siiski tuua, samuti valiku [Kohandatud osad] (http://www.bricklink.com/browseCustom.asp) - paljud neist näivad olevat tavalised osad mis on "kroomitud".
Neli vastused:
#1
+27
Pubby
2011-10-26 23:37:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

3D-printeritega inimesed on teinud oma LEGO-klotsid. Kasutatav plastik on ABS.

Blogi postitus

From makerbot.com

Huvitav on see, et 3D-printereid saab konstrueerida LEGO osadest - teil oleks võimalik seda ise paljundada!

Muidugi vajate heade tükkide valmistamiseks väga kallist ja kvaliteetset printerit. Odavamad saavad teha ainult õõnespõhja ja valmistamisel tekkinud ribad on hästi nähtavad.

Kas saaksite oma vastuse täpsemaks muuta? 100 000 dollari suurustel printeritel valmistatud tellised teevad koostööd tõeliste tellistega, kuid alla 1000 dollari suurused printerid toodavad halva tolerantsiga telliseid.
LEGO ise kasutab prototüüpimiseks 3D-printereid, muide.
Ah, jah - muidugi. 3D-printeritega ei saa midagi teha :)
@Joubarc, viide? Mitte et ma sind ei usuks, aga sellest oleks lahe lugeda.
Vabandust, see pole midagi, mida ma veebist lugesin, kuid olin omast käest tunnistajaks. Kunagi laenas LEGO Benelux BeLUG-le [8294 ekskavaatori] prototüübi (http://brickset.com/detail/?set=8294-1) ühel üritusel näitamiseks ja sealsed lineaarsed ajamid ei olnud täielikult töökorras, kuid prototüüp osad, mis olid selgelt trükitud 3D-vormingus. Võib-olla olen seda näinud ka teistel puhkudel, kuid see näide oli väga ilmne.
Noh, ilmselt ei saa midagi head otsingut lahendada ... siin sa lähed: [LEGO muudab disainikontseptsioonid Objet 3D-printeri abil töötavateks prototüüpideks] (http://blog.stratasys.com/2012/02/16/lego muudab disaini kontseptsioonid töötavateks prototüüpideks objeti-3d-printeri abil /) - LEGO pakutav video on väga huvitav.
#2
+19
Joubarc
2011-10-26 23:50:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Big Ben Bricks müüb mõnda LEGO-ga ühilduvat elementi, enamasti rongirataseid. Kuna nad toodavad suurusi, mida LEGO ettevõte ei oma, on neil mõni klient, kuid sellise kvaliteedi jaoks on tootmiskulud tavaliselt üsna kõrged.

BrickForge müüb ka kohandatud elemente ja nii ka BrickArms. Tavaliselt keskendub kohandatud elementide tootja elementidele, mida LEGO ettevõte tõenäoliselt ei valmista, kas seetõttu, et nende arvates täidab element liiga väikest niši või seetõttu, et nad ei soovi (relvad). Siiski on teatud nõudlus olemas, nii et nende saitide eesmärk on täita tühimik.

Kui teil on ideid, oleks võib-olla mõne neist ühenduse võtmine huvitav kas nende protsesside tundmaõppimiseks või selle osa soovitamiseks .

See tuli sisse, kui kirjutasin sama vastust ja sisu! Prescience jaoks +1.
Olen üllatunud, et see ei juhtunud teises suunas, olen tavaliselt üsna aeglane masinakirjutaja. Tervist, peksate mind järgmine kord :-)
#3
+9
fouric
2012-03-21 22:26:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, kas see on kindlasti võimalik. Kuid nagu sellel lehel öeldakse:

Füüsiliste väljatrükkide tootmine meie pakutavatest 3D-mudelitest nõuab teatud valmistamise kaalutlusi. Vikipeedia andmetel on Legotükkide täpsus alla 10 mikroni. Alates 2012. aasta algusest on Makerboti standardsete printerite XY-eraldusvõime 100 mikronit (0,1 mm) ja vaikekihi paksus 360 mikronit (0,36 mm). Seetõttu hoiatame, et vaba universaalse ehituskomplekti valmistamisel koos DIY stereolitograafia praeguste (2012. aasta ajastu) lahendustega, nagu Makerbot, Printrbot või RepRap, võib puududa täpsus, mida on vaja usaldusväärse või rahuldava ühendamise jaoks standardsete kaubandusosadega. Palju sõltub sellest, kui hästi printer on häälestatud; seega võib teie läbisõit olla erinev. Igal juhul loodame, et see olukord paraneb järk-järgult, kuid paratamatult paralleelselt nende elavalt arenevate tootmisplatvormide täiustustega. Siin näidatud kunstniku tõestus loodi ultraviolettkiirguse toimel kõvenenud valgest vaigust, kasutades kaubandusliku kvaliteediga Objet (“polyjet”) 3D-printerit, mille horisontaalne eraldusvõime on 42 mikronit ja kihi paksus 16 mikronit. Ponoko.com ja muud eratootmisteenused pakuvad printimist Objeti masinatest ja muudest kõrglahutusega seadmetest.

Free Art and Technology [F.A.T.] Lab ja Sy-Lab. "Tasuta universaalne ehituskomplekt." Fffff.at, 20. märts 2012. http://fffff.at/free-universal-construction-kit.

Viidatud artikkel käsitleb universaalset ehituskomplekti, mis võimaldab teil kümne eri tüüpi konstruktsioonikomplekti ühendamiseks ja kuna see on Lego sait, ei pruugi te seda soovida külastada.

Kuid asi on selles, et "tavalised" 3D-printerid (näiteks Makerbot või RepRap) tal pole tõenäoliselt täpsust talutavate legotelliste tootmiseks.

Tunnistame siin teiste ehitusplokkide olemasolu;)
@Zhaph-BenDuguid: Construction komplektid, nagu ka K'Nex ja Tinkertoys.
Tõsi jah, me peame neid üsna teemaväliseks;), kuid see ei takista meid otsima
#4
+1
Kate
2019-12-18 08:54:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin on UV-printer, mis saab Lego tellisele printida, vaadake seda linki. https://www.youtube.com/watch?v=3OD2DCCpe2U&t=15s

Ja minu arvates on see A3 UV-printer hea valik. http://www.wayprinter.com/uv-flatbed-printer/XP600-Epson-uv-printer-XP600sUV.htmlSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...