Küsimus:
Kas lastel vanade LEGO-komplektide kasutamisel on probleeme tervisega?
bakoyaro
2011-10-31 22:35:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on hulgaliselt LEGO-komplekte, mis läksid minult üle vennapojale ja nüüd pojale. Mõni komplektiga kaasas olev komplekt pärineb 1970-ndate aastate algusest. Kas vanemate komplektide minu pojale üleandmisega kaasnevad terviseriskid? Kas vanemate telliste keemilise jumestamise kohta on kunagi avaldatud tagasikutsumisi või hoiatusi?

Viis vastused:
#1
+10
Joubarc
2011-11-01 01:09:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõige tähtsam on panna kõik allaneelatavad magnetid käeulatusest eemale hoidma.

See on potentsiaalselt surmav, kui kaks magnetit neelatakse alla ja tõmbuvad üksteise külge soolestiku erinevast osast, kuna kahjuks juhtus lapsega mõni aasta tagasi mõne muu mänguasjaga. Seetõttu on LEGO täielikult ümber kujundanud rongimagnetid, et need oleksid täielikult puhvritesse suletud, mis on liiga suur element, et seda alla neelata.

Võite magnetid puhvrist välja panna ja need alla neelata ... Tundub, et need ei tööta.
@Sibbo: Ma ei usu, et saate seda alates ~ 2009. Magnet välja saamiseks peate selle purustama; keegi, kes on võimeline seda purustama, ei kavatse seda tõenäoliselt alla neelata.
Hm okei, mu rongid on umbes 5 aastat vanad ...
@Sibbo: Joel on õigus, [magnetid on nüüd puhvritesse täielikult sisse põimitud] (http://media.peeron.com/pics/inv/custpics/64415c01.1240282679.jpg), sellest ma rääkisin.
#2
+8
Zhaph - Ben Duguid
2011-10-31 23:51:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO grupp on uhke oma toote madala tagasivõtmise määra üle, mis minu arvates mõjutab tavaliselt ainult liiga kergesti purunevaid või sarnaseid osi - sageli on see seotud Primo või DUPLO komponentidega, mis on suunatud väga väikelapsed.

Ma ei tea valitud materjalide tõttu tagasikutsumist - nagu selles küsimuses märgitud, läks LEGO Group oma praegusele materjalile (ABS) üle 1963. aastal. täpne koostis võib aga erineda tänapäevastest tellistest.

Ilmselt poleks valus vaadata telliste puhastamise nõuandeid soojas, lahjendatud seebivees või kerge pleegitus.

Kindlasti peaksid kõik mõjud olema madalad ja põhinema pikaajalisel kokkupuutel, kuna minu lapsed ei ole 70-ndate aastate lõpust alates näidanud minu kollektsiooni kasutamisel mingeid kahjulikke mõjusid.

Vaid üks tähelepanuväärne punkt: Technici komplektide originaalsed kummipaelad on altid riknemisele - seega olge ettevaatlik, kui nad järele annavad.

Auk pea naastude otsas on nüüd kadumas.
#3
+7
Major Stackings
2011-11-11 11:28:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vanade, hästi kasutatud käsitsitelliste terviserisk on purunenud tükkide ja võõrkehade, näiteks klambrite, klaasikildude, vanade patareide (lahtiste magnetite!) ja muude elementidega segunemise võimalus. Alati on hea mõte need läbi vaadata, enne kui järgmise põlvkonna ehitajatele üle annate

#4
+5
jfyelle
2011-11-01 06:22:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ausalt öeldes pole midagi hullemat kui uuemad komplektid.

Alla 3-aastased kipuvad uurima, mida maailm pakub, pannes väikesed tellised oma pisikesse ninasse. nendel põhjustel peab täiskasvanu olema kohal kogu aeg tellistest mänguasjad. Kui juhtub, et tellised on täiskasvanu mänguasjad, on need, kui nad ei mängi, rangelt minema.

Tõepoolest, on põhjus, miks LEGO komplektidel on hoiatus "ei sobi alla 36 kuu vanustele lastele". Kõik lapsed on siiski erinevad ja kui nad ikka asju 4-ga sisestavad, siis kohandage vastavalt;)
#5
+3
Philippe
2011-11-09 18:11:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vanad tellised võivad olla lihtsalt määrdunud. Kui teie LEGO komplektid on paarkümmend aastat tolmu kogunud, võiksite need kõigepealt puhastada.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...