Küsimus:
Kuidas saaksite hea pöördetala vedrustuse?
pcantin
2011-10-29 20:03:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Püüdsin üks kord teha neljarattalist Lego robotit, kasutades pöördõlaka vedrustussüsteemi. Roboti mootoriks oli 2 Mindstormi (2.0) mootorit (üks mõlemal küljel). Ma ei leia ja originaalpilti, kuid see nägi välja nagu see suur must pilt.

enter image description here

Kasutasin kahe roboti vahel ühe pöörlemiskohana Lego Technicu pöördlauda roboti küljed vajusid palju ja sellele tükile avaldati nii suurt survet, et see ei pöörleks hästi.

enter image description here

K: Kuidas kas te ehitaksite 4-rattalise roveri pöördtõstesüsteemi Arvestades, et see vajab mootorit, lisades kahe mootori kaalu.

Märkus. Pöördvarre kujundus võib olla üks neist kahest: enter image description here

Muuda 1 : suuruse kohta aimu andmiseks m, kasutades seda Technicu rattaid. Lõplik mudel on umbes 20 cm pikk ja 20 cm lai.

enter image description here

Mõnes Technicu plaadimängija versioonis on rohkem hõõrdumist kui teistes. Kui teie oma ei pöörle vabalt, on tõenäoline, et see vajab mõnda operatsiooni. Kahjuks pole ma kindel, mida täpselt trimmida peate, kuid tean, et peate esmalt avama.
@Joubarc Proovisin kahte erinevat Lego plaadimängijat samade tulemustega. Kindluse huvides uurin seda osa, nagu te soovitate. Sellegipoolest arvan, et sellele oli võimalus kasutada palju pöördet (risti pöördplaadi tasapinnaga) ja seetõttu küsin ma teisi disainiideid (enne kui ma seda kasutan mitte-Lego osadega).
Jah, mõni muu disain võib igatahes parem olla, mainisin seda igaks juhuks.
Kui tegelete robootikaga, siis miks mitte liituda [robootikaettepanekuga] (http://area51.stackexchange.com/propepts/40020/robotics)?
Kolm vastused:
#1
+8
pcantin
2011-11-08 07:30:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sain inspiratsiooni vertikaalse pöördlaagri ideest. Tegin selle „kohutava“ prototüübi põhimõtete tutvustamiseks.

enter image description here

Koostu ühel küljel on mitme tihvti abil kinnitatud fikseeritud ratas. Teisel küljel on mitu laagrit. Idee on selles, et vertikaalne kaal jagatakse laagrite vahel (ühel küljel) ja ratast toetavate tihvtide vahel (teisel küljel). Nii toetab telg ainult osa raskusest. Lõplikus konstruktsioonis peaks telg olema palju pikem ja kasutama paljusid puksi, mis takistavad kahe külje eraldumist.

enter image description here

Lõpuks ehitan üles sellise süsteemi nagu see. Kui sinna jõuan, postitan link piltidele.
#2
+4
Joubarc
2011-10-29 22:46:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See võib tunduda naiivse lähenemisena, kuid kas plaadimängija pole sel juhul üle jõu?

Kas proovisite mõlema osa ühendamiseks lihtsat Technicu pin pulk, kui robot, või kas teil on tegelikult vaja ülekannet, et minna ühelt poolelt teisele?

Kui Technicu pulk ei ole piisavalt vastupidav, võib-olla teeks selle telg. Soovitan kasutada ühte Technic Axle 8 koos Stopiga (55013 — Technic Axle 8 with Stop), millele libistate kõigepealt 3 tavalist Technic, Brick 1 x 2 koos auguga (3700 — Technic, Brick 1 x 2 with Hole ), mis kinnitatakse teie mudeli poolele, seejärel 5 Technic, telliskivi 1 x 2 teljeauguga (32064 — Technic, Brick 1 x 2 with Axle hole), mis kinnitatakse teisele. Võib-olla on telje koormus liiga suur (lugesin, et see on purunemisele kalduv), kuid võiks proovida.

Ja kui see pole piisavalt tugev, ehitage klamber 2x2 ümmarguse plaadi ümber telje, kinnitage see mudeli ühele poolele ja teisele poolele ehitage auk, et see sisse libiseks (ruudukujuline auk on hea ja lihtne ehitada: ainult kaks tellist lai, kaks tellist kõrge vahe ja te katate all olevad naastud plaadiga. Kui soovite kõrgemat poolt, kasutage kaare, kuid ärge viitsige alumise poole jaoks). Muidugi peate pseudotelje viimistlema millegi suuremaga kui 2x2, et see oma kohale lukustada.

Ja kui sellest ei piisa, on nüüd 4x4 ümmargused plaadid, millega saaksite sama teha.

+1 teie lahendus, kasutades teljel ümmargusi plaate, kõlab tõesti kena (1-teljeline või pulk-lahendus on nii lihtne, et ma ei suuda uskuda, et pcantin pole sellele ise mõelnud)
See oli minu esimene võimalus, kuid see oleks kahe külje raskuse all napsanud. Lisasin pildi kasutatava ratta suurusest. Kujutage ette, et pluss mootorid ja käigud mõlemal küljel pluss konstruktsioon. Ühe telje konstruktsioon ei jääks püsima (kui seda ei täiendata mõne muu toega).
Mõtlesin nagu üks laager. Olen näinud selliseid disainilahendusi, mida kasutatakse massiivsete Lego tornkraanade jaoks. See annab mulle idee [välja arvatud Lego kastid] ...
#3
+2
Pubby
2011-10-30 03:08:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jaotage kaalu hammasrataste abil.

Põhimõtteliselt on teil neli käiku ühendatud keskmise käigukastiga. Kasutage käigukastis 9 kaldus hammasrattaid, välisküljel 6.

enter image description here

(Kollane = tellised, Must = vardad, Hall = hammasrattad)

Tugevuse huvides võite kastide sisse viia tugevdused käigukastist jalgade teisele küljele.

Ma pole kindel, et saan teie kavandist aru. Kas see käituks nagu vankrikäru vedrustus? (nagu HEM roverid). Ma ei näe, millised käigud tegelikult ühendavad. Kas saate visandit täpsustada?
@pcantin Ma ei tea, kuidas seda muud seletada kui teljed ühel küljel pöörlevad teise vastassuunas.
kas te ei prooviks seda LDD-le kujundada ja pilte postitada?
Kas saaksite lisada nagu punase joone, mis näitab, kuhu hammasrattad peaksid võrku jääma?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...