Küsimus:
Mitu erinevat värvi LEGO tellist on?
fredley
2011-10-26 01:48:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui palju on ametlikke LEGO-klotse, välja arvatud poolläbipaistvad tükid?

Võib-olla, kui määraksite „hiljuti”. Viimastel aastatel on olnud mõned uued värvid, eriti Sõprade liini puhul. Samuti on uutes vormides „vanu” värve, nagu näiteks päkapikkude reas roosad ja lillad lehed.
Neli vastused:
#1
+25
Raleigh Buckner
2011-10-26 01:52:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peeroni ametlikus LEGO värvikaardis on loetletud 111 värvi. 14 on loetletud kui "läbipaistvad" (või "tr"), seega - 97.

Peeroni juhend sisaldab ka CMYK, RGB, HTML Hex koode (näidatud näidisena) ja Pantone numbreid igaühe jaoks .

#2
+24
Joubarc
2011-10-26 19:07:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Uusimal paletil , mille LEGO ametlikult välja andis 2010. aastal, on kasutusel 51 värvi, sealhulgas 33 tavalist värvi, 14 läbipaistvat ja 4 "efekti" (hõbe, kuld, metallik, fosforestseeruv).

Official LEGO palette

Muidugi, nagu 81bronco märgib, on neid olnud palju rohkem, kuid just neid kasutas LEGO 2010. aasta jaanuari seisuga tõhusalt Paar aastat enne seda oli LEGO hõivatud oma värvipaleti ratsionaliseerimisega, et kõrvaldada harva kasutatud värvid nii palju kui võimalik. Arvestades vähendamist 51-le, ei usu ma, et nad oleksid sellest ajast alates enam eemaldanud.

2010. aasta ettevõtte profiili esitluse (http://aboutus.lego.com/en-us/factsfigures/default.aspx) kohaselt on praegu "58 erinevat värvi"!
Veider. Ma ei imestaks, kui nad ise ei saaks seda kindlalt öelda. Ja võib-olla on 7 puuduvat värvi reserveeritud värvid (diagrammil pole näiteks Maerski sinist värvi) või võib-olla lisasid nad diagrammi ja ettevõtte profiili vahele.
#3
+20
Mr. Shiny and New 安宇
2015-05-12 23:33:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See Brick Colorstream Flickri pilt näitab kõiki teadaolevaid LEGO telliste värve, mis on kaardistatud ajajoonel, millal need olid saadaval. Selle pildi järgi oli 2015. aastal üks uus värv "Conductive Black".

(Täissuuruses klõpsake) Lego color timeline

Siin on intervjuu selle pildi autoriga: http://www.newelementary.com/2015/03/lego-colour-chart-reference.htmlSee on lõbus lugemine selle kohta, kuidas flickri voog ja pilt tekkisid.
#4
+11
Joseph Marikle
2011-10-26 01:55:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO klienditeeninduse saidi andmetel, mis võimaldab teil otsida värviperekonna järgi, on 9 värviperekonda ja 23 täpset värvi:

------------------------------------ Must BLACKBlue BRIGHT BLUEBlue EARTH BLUEBlue MEDIUM BLUEBlue TR. BLUEBlue TR. LIGHT BLUEGreen BRIGHT GREENGreen BRIGHT YELLOWISH GREENGreen DARK GREENGreen TR. FLUOR. ROHELINERoheline TR. ROHELINEGrey DARK STONE GREYGrey MEDIUM STONE GREYoranžikaspruun HELKE APELSINIORanžikaspruun TUME APELSINIORanžikaspruun LEEK Kollakasoranž BROWNPurple BRIGHT PURPLEPurple MEDIUM LILACRed BRIGHT PUNANE UUS TUME PUNANE TR TR. FLUORE.REDD. ORANGEERITUD TR. PUNAValge valge kollane telliskollane kollane helge kollane kollane liiv kollane kollane TR. KOLLANE

http://shop.lego.com/en-US/Pick-A-Brick-ByTheme

Pidage siiski meeles, et mõnda tooni peetakse "haruldaseks" või "eksklusiivseks" ja need pole Pick-a-brick'i kaudu saadaval. Samuti pole mõnda tooni loetletud - otsige elementi ID 4505990 ja leiate tassi täpse värviga "Soe kuld"
Pange tähele, et kõigile, kes seda vastust aastast 2011 loevad, oliivroheline, kollakasroheline, keskmine taevasinine, keskmine lavendel on lisatud 2012. aastal. 2011. aastal lisati ka hele vesivärv ja lavendel. Https://www.bricklink.com/ catalogColors.asp? v = 0 & itemType = P & itemNo =


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...