Küsimus:
Mis on "Modulex" plokkide ajalugu?
RedRiderX
2011-10-27 16:44:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen näinud mõnda väga väikest mudelit, mis kasutavad nn Modulexi tükke ja olen isegi kuulnud, et need on kuidagi otseselt seotud LEGO-ga? Tundub, et neid pole enam olemas, nii et ma mõtlesin, mis on nende ajalugu?

Enam pole teie läheduses? Mul on siin 2x5! (Mingil ajal koostasid nad [planeerimisplaadi] (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=Mx15367), mida minu ettevõte kasutab endiselt operaatori vahetamiseks.)
@Joubarc Ma mõtlesin, et ma ei uskunud, et saate neid ikkagi uued osta. Olen kindel, et seal on palju inimesi, kellel on seal liikumatut.
Kaks vastused:
#1
+8
Joubarc
2011-10-27 16:51:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO tootis Modulexi telliseid peamiselt arhitektidele, kuna mõõtmeid oli hõlpsam suurendada (neid on igas suunas 5 mm).

Leiate kogu ajaloo (mida ma tunnistan, et ma ei teinud ') t loe) siin

Aja jooksul hakkas Modulex keskenduma rohkem siltidele ja eraldatud LEGO-st, kuid see on tänapäeval endiselt olemas.

#2
+4
jwueller
2011-10-27 16:51:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

saksa Wikipedia artiklis on öeldud, et need pidid olema mõeldud arhitektide jms kasutamiseks. Neid on suuremahuliste mudelite jaoks palju lihtsam kasutada, kuna need on 5 mm kõrgused (mille tulemuseks on mugav 1:20 skaala). Tavaliste 8x9,6 mm suuruste LEGO tellistega oleks seda üsna raske teha.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...