Küsimus:
Kas Lego jalgpalli (jalgpalli) osi saab kasutada muuks kui jalgpalliks?
Pubby
2011-10-31 17:57:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli Lego jalgpalliväljak, kuid võtsin selle lahti. Milleks saab osi peale jalgpalli veel kasutada? Ma tahan konkreetselt teada roheliste aluste ja minifiguuride aluste kohta.

enter image description here

Kolm vastused:
#1
+9
Joubarc
2011-10-31 18:11:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rohelised osad on suurepärased rohelise sileda välja saamiseks, mis on üsna ilmne. Maastikukujundus on üks kasutusviis ja kui leiate, et see on liiga ühtlane, ärge unustage, et võite mõne piirkonna katta täiendavate mägede või muuga. Seal olev Technicu auk võib olla kasulik, kuna saate sellesse hõlpsasti midagi kinnitada. Kuna see pöörleb vabalt, saab teie lisatud kaunistuse isegi nurga alla asetada. Puud tulevad ka meelde: võite need ka Technicu augu külge kinnitada ja võib-olla täita roheline kumer ala pruunide 1x1 ümmarguste plaatidega, mis sümboliseerivad maad.

Asjaolu, et see on roheline, pole alati kõige suurem oluline aspekt; mõnikord vajate lihtsalt suurt horisontaalset tasast pinda just selle tasasuse tõttu. Olen kasutanud mõnda neist osadest (pruunid), et luua lameda kihiga udner SNOT jõgi (põhiliselt küljel sinistest tellistest sein). 2x2 plaadiga tegemine oleks olnud tülikas ja mis veelgi olulisem - saaksin kasutada osi, milleks mul tavaliselt kasutust pole. Minu konkreetsel juhul oli pluss see, et neid saab duplotellistele kinnitada.

Minifigialused pole nii palju kasulikud, kuid nende kevad tähendab, et võite loota huvitavate, eriti mürskude mehhanismide ehitamisele. Vaadake komplekti 7020 juhiseid - Viikingite armee raskekahurvaguniga, selle komplekti disainer tegi sellega suurepärase raketiheitja.

Ärge mind mõistke alustas mida jalgpallipallidega teha.

#2
+3
oezi
2011-10-31 18:16:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bricklinki teave Sports Minifig Stand kohta sisaldab teavet selle kohta, kus seda kasutatakse mõnes spordiga mitteseotud komplektis. Näiteks:

Mulle ei kuulu ükski neist komplektidest, nii et ma ei tea täpselt, kuidas seda tükki seal kasutatakse - võib-olla keegi muu saab selle kohta teavet anda.

Spordiväljaku osa 8 x 8 on kasutatud ainult spordikomplektide (jalgpall ja korvpall) jaoks.

Oletan, et viikingite disainer oli sellesse osasse armunud. Ma olen ehitanud ainult 7020 ja ma ei teadnud teistest, kuid ma arvan, et kasutus on kõigis komplektides sarnane: käivitage mingisugune rakett vedru jõul. Kuid ma arvan, et ajakirja mehhanism aastal 7020 on tõesti kena puudutus. Tulistage kuni 10 mürsu ilma koormuseta!
Viikingite ja trollide komplektides ilmuv Minifigi alus on must ja mitte valge nagu jalgpallikomplektis.
@Ambo100:, nagu näete küsimuses oleval fotol, on jalgpallikomplektides mustad ja valged.
#3
+3
Major Stackings
2011-11-03 04:10:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minifiguuride stendid teevad suurepäraseid komode, kui kunagi ehitate stseeni koos tualettruumiga.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...