Küsimus:
Kuidas tuvastada Lego osa?
Marco Ceppi
2011-10-26 09:46:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aastaid jooksul, mil kogusin erineva suurusega ja komplektiga telliseid, avastasin, et vabade ehituste ajal on mul teatud tüüpi tellistest vähe. Kuidas ma saan tuvastada, mida tellis nimetatakse ja millised ressursid on selle identifitseerimisprotsessi jaoks saadaval?

Ma tavaliselt mõtlen komplektile, kuhu see tellis sisse tuli. Siis otsiksin selle komplekti tellistest või tellistest. Kuid see töötab tõenäoliselt ainult teatud inimestel.
üks vastus:
#1
+35
Joubarc
2011-10-26 10:10:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kontrollige nähtavate osade numbreid

See töötab tavaliselt ainult siis, kui teie ees on füüsiline osa.

Otsige elemendilt 4- või 5-kohalist osa ID-d. Need on tavaliselt siseküljele trükitud. Abiks võib olla luup ja hea valgustus. Paljudele tellistele trükitakse ka teisi numbreid, kuid osade tuvastamiseks on kasulikud ainult 4–5-kohalised numbrid.

Kui leiate osa numbri, otsige seda saidilt Rebrickable või tellistest link. Rebrickable töötab hästi, kuna see võimaldab teil otsida tellisele trükitud Lego osa ametliku ID järgi ja see number võib ajaloolistel põhjustel olla erinev telliskivilingi ID-st.

Kontrollige seatud loendit

Kui teate, millisest komplektist teie osa pärineb, või teate komplekti, mis seda osa sisaldab, võite vaadata selle komplekti loendit jaotistes Rebrickable või Bricklink. Lihtsalt visuaalselt skannige tuvastatava osa loend.

Otsige osade kataloogist

Osasid saate otsida mitmel saidil. Näiteks pakub ümbertöödeldav otsimist osa nime, ID, kategooria ja värvi järgi, milles osa on toodetud. See võib aidata luua suhteliselt väikese osa detaile, mida vaadata.

Samuti on väga kasulik võtta aega kategooriate detailikategooriatega tutvumiseks, olenemata sellest, millist saiti soovite kasutada, et saaksite oma otsingut kiiresti piirata mõnesaja osaga ühes kategoorias.

Küsi meilt

Kui te ei tea ... lihtsalt tehke sellest pilt ja küsige siit, leiame selle: -)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...